آیفون 7 در کنار ساعت‌های هوشمند اندروید وِر قابل استفاده نیست

با وجود اینکه اندروید ور یک پلتفرم ساخت شرکت گوگل است، ساعت‌های هوشمند مبتنی بر این سیستم عامل در کنار گوشی‌های هوشمند شرکت اپل قابل استفاده نیستند.

آیفون 7 در کنار ساعت‌های هوشمند اندروید وِر قابل استفاده نیست

با وجود اینکه اندروید ور یک پلتفرم ساخت شرکت گوگل است، ساعت‌های هوشمند مبتنی بر این سیستم عامل در کنار گوشی‌های هوشمند شرکت اپل قابل استفاده هستند. حداقل تا پیش از عرضه آیفون 7 شرایط این طور بود اما به نظر می‌رسد که استفاده از این دو محصول در کنار هم با مشکل مواجه شده است و برخی از کاربران گزارش داده‌اند که نمی‌توانند ساعت هوشمند اندروید ور خود را با جدیدترین آیفون شرکت اپل جفت کنند.

گوگل در جریان این اتفاق قرار دارد و تایید کرده است که پوشیدنی‌هایی همچون Moto 360 v2، Asus ZenWatch و ساعت‌های برندهای‌های فسیل، Tag Heuer و MK با چنین مشکلی مواجه هستند. در هر حال کاربران گزارش داده‌اند که ساعت‌های ال جی جی واچ و نسخه اولیه موتو 360 نیز تحت تاثیر این مشکل قرار دارند.

ممکن است که این مشکل یک موضوع سخت افزاری باشد زیرا کاربران برای جفت کردن دستگاه‌های اندورید ور خود با آیفون‌های قبلی چنین مشکلی نداشتند. این مشکل نمی تواند ارتباطی به نرم افزار این محصولات داشته باشد زیرا آیفون‌های قدیمی که به iOS10 بروزرسانی شده‌اند با چنین مشکلی رو به رو نیستند.

گوگل تایید کرده که به دنبال حل این مشکل است و موضوع را به اپل نیز گزارش کرده است. کارشناسان گوگل هم چنین در تلاش هستند تا شرایط رفع این مشکل را از سوی خودشان بررسی کنند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
خرید کتاب