Swiftkeyو اولین کیبورد موبایلی که با شبکه‌های عصبی کار می‌کند

Swiftkey یک کیبورد موبایلی جدید راه اندازی کرد که برای پیش بینی دقیق‌تر کلمه بعدی، از شبکه‌های عصبی استفاده می‌کند.

Swiftkeyو اولین کیبورد موبایلی که با شبکه‌های عصبی کار می‌کند

به گفته Swiftkey، اپلیکیشن اندرویدی این شرکت هم اکنون یک کیبورد متصل به شبکه عصبی خواهد بود. احتمالاً به خاطر دارید که در ماه اکتبر گذشته، Swiftkey اولین QWERTY موبایلی که با شبکه های عصبی کار می کرد را معرفی کرد. در آن زمان Swiftkey اعلام کرد:

این اولین باریست که تکنولوژی مدل زبانی با چنین روشی مهندسی شده تا قادر باشد به صورت داخلی در کیبورد یک اسمارت فون به اجرا دربیاید.


اگر بخواهیم در مورد نحوه عملکرد این تکنولوژی مثالی بزنیم، Swiftkey یک عبارت ساده دارد: "Let’s meet at the airport" و در نظر بگیرید که کلمات "hotel" , "office" همان کلماتی هستند که می توانند جایگزین airport شوند و پیش بینی های احتمالی را ارایه دهند. همچنین در نظر داشته باشید "Let’s meet at the airport" ساختاری مشابه "Let’s chat at the office" دارد. این بروزرسانی می تواند تایپ یک حرف را قدرتمندتر و در عین حال جذاب تر کند.


کاربران اندرویدی آمریکا و انگلیس اولین افرادی بودند که به این نسخه دسترسی پیدا کردند و سایر مناطق نیز به زودی این بروزرسانی را دریافت خواهند کرد. هنوز هیچ حرفی در مورد اینکه آیا کاربران iOS هم چنین قابلیت هایی را در راه دارند یا خیر به میان نیامده است.

swiftkey

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب