اپلیکیشن Swiftmoji برای پیش بینی دقیق emoji ها

اپلیکیشن کیبورد SwiftKey برای اندروید و iOS عملکرد بسیار قابل توجهی در پیش بینی کلمات بعدی کاربران دارد.

اپلیکیشن Swiftmoji برای پیش بینی دقیق emoji ها

اپلیکیشن کیبورد SwiftKey برای اندروید و iOS عملکرد بسیار قابل توجهی در پیش بینی کلمات بعدی کاربران دارد. اما اکنون به نظر می‌رسد که علاوه بر پیش بینی متن، تلاش‌های بعدی SwiftKey مربوط به پیش بینی اموجی‌ها می‌شود. اما این بار به جای بروزرسانی این اپلیکیشن متناسب با این تغییرات، این شرکت تصمیم گرفته است تا اپلیکیشن کیبورد کاملا جدیدی را به نام Swiftmoji در اختیار کاربرانش قرار دهد.

همان طور که از نام این اپلیکیشن پیداست، Swiftmoji می تواند اموجی‌هایی که قرار است کاربران در پیام‌های خود ارسال کنند را پیش بینی کند. به این معنی که این برنامه می‌تواند متناسب با نوشته‌های شما، یک اموجی مناسب را پیشنهاد دهد و به گفته توسعه دهنده آن، با استفاده از این روش دیگر نیازی نیست که کاربران در میان چندین صفحه اموجی، به دنبال شکلک مورد نظر خود بگردند و در زمان آنها صرفه جویی خواهد شد.

البته اگر از طرفداران اموجی ها باشید و از آنها زیاد استفاده کنید، حتما در کیبورد خود بخشی را دارید که پرکاربردترین اموجی‌ها را به شما پیشنهاد می‌دهد بنابراین نمی‌توان درباره کاربردی بودن این قابلیت چندان هم مطمئن بود. در هر حال اگر قصد دارید پیام مورد نظر خود را به جای استفاده از کلمات، با اموجی‌ها به دوستان خود منتقل کنید، این برنامه می‌تواند برای شما بسیار مفید باشد.

پس از خرید SwiftKey توسط مایکروسافت در سال گذشته، این اولین اپلیکیشنی است که توسط این شرکت به بازار عرضه شده است. کاربران هم اکنون می‌توانند Swiftmoji را از اپ استور اپل یا گوگل پلی دانلود کنند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب