نکاتی برای انتخاب سرویس مدارس

یک کارشناس سلامت کودکان در خصوص انتخاب سرویس مناسب برای کودکان گفت: برای انتخاب سرویس کودک، توجه ویژه‌ای به سلامت جسمی راننده داشته باشید.

یک کارشناس سلامت کودکان در خصوص انتخاب سرویس مناسب برای کودکان گفت: برای انتخاب سرویس کودک، توجه ویژه‌ای به سلامت جسمی راننده داشته باشید.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، شهلا شاطر آبادی با تاکید بر اینکه مطمئن شوید راننده، مجوزهای لازم برای این کار را دارد، گفت: حتی الامکان راننده‌ای انتخاب کنید که تجربه رانندگی بیشتری داشته و عجول نباشد.

وی افزود: همچنین در پایان روز و به طور تصادفی از کودک درباره شیوه رانندگی راننده سرویس سؤال کنید و از قرار دادن تعداد زیاد کودکان در یک خودروی سواری جلوگیری کنید.

این کارشناس سلامت کودکان در ادامه گفت: به ایمنی سرویس از نظر فنی توجه کنید و از وضعیت راننده طرف قرارداد با مدرسه، مطلع شده و در خصوص مسائل مهم با مدیر مدرسه صحبت کنید.

شاطرآبادی گفت: رانندگانی که شب تا صبح را شیفت شب کار کرده‌اند و صبح مسئول رساندن کودکان به مدرسه هستند افراد مناسبی برای بر عهده گرفتن مسئولیت کودکان به شمار نمی‌روند چون خواب آلودگی آنها می‌تواند حادثه ساز باشد.

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره انتخاب رشته دانشگاه آزاد، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ، نحوه چیدمان رشته ها ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب