آخرین نسخه گوگل مپس از دستورات صوتی جدید پشتیبانی می‌کند

گوگل مپس یک ابزار فوق العاده برای مسیریابی ست به خصوص اگر به یک کشور دیگر که آشنایی زیادی با آن ندارید رفته باشید.

آخرین نسخه گوگل مپس از دستورات صوتی جدید پشتیبانی می‌کند

گوگل مپس یک ابزار فوق العاده برای مسیریابی ست به خصوص اگر به یک کشور دیگر که آشنایی زیادی با آن ندارید رفته باشید. این اپلیکیشن در هنگام پیاده روی و حتی رانندگی به کمکتان می آید اما همانطور که می دانید استفاده از گوشی موبایل در هنگام رانندگی در اکثر کشورها ممنوع است. اما گوگل مپس در آخرین بروزرسانی خود این مشکل را حل کرده است.
گوگل اعلام کرد که اپلیکیشن مپس اکنون از دستورات صوتی بیشتری پشتیبانی می کند و کاربران قادر خواهند بود بدون دست زدن به گوشی، از این اپلیکیشن استفاده کنند. به گفته گوگل:

برای تجربه کاربری بدون نیاز به دست و حتی بدون چشم، ابتدا باید آخرین نسخه اپلیکیشن گوگل مپس و اپلیکیشن گوگل را برای اندروید دریافت کرده باشید. به این ترتیب هنگامی که به حالت مسیریابی یا حالت رانندگی منتقل شوید، می توانید با بیان عبارت OK Google و پس از آن دستور صوتی مورد نظر، بدون نیاز به دست زدن و یا نگاه کردن به صفحه نمایش قادر خواهید بود مسیر مورد نظرتان را پیدا کنید.
کاربران می توانند از صدای خودشات برای انجام کارهایی مثل نمایش ترافیک، پیدا کردن پمپ بنزین، بی صدا یا صدادار کردن راهنمای صوتی و یا پیدا کردن مسیر جایگزین در ساعات اوج ترافیک استفاده کنند. اکنون حتی می توانید با استفاده از گوگل مپس، موسیقی مورد علاقه خود را از گوگل پلی موزیک پخش کنید و یا تماس صوتی برقرار کنید. برای دریافت لیست کامل دستورات صوتی جدیدی که هم اکنون توسط این اپلیکیشن پشتیبانی می شوند، می توانید به صفحه پشتیبانی گوگل مراجعه کنید.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب