اسکایپ با بروزرسانی جدید، از اندروید نوقا پشتیبانی خواهد کرد

مایکروسافت نهایت سعی خود را می‌کند تا اپلیکیشن‌های مهم و کاربردی خود را با بروزرسانی‌های سریع که اغلب دارای ویژگی‌های جدید نیز هستند همگام با تغییرات پیش ببرد.

اسکایپ با بروزرسانی جدید، از اندروید نوقا پشتیبانی خواهد کرد

مایکروسافت نهایت سعی خود را می کند تا اپلیکیشن های مهم و کاربردی خود را با بروزرسانی های سریع که اغلب دارای ویژگی های جدید نیز هستند همگام با تغییرات پیش ببرد. اخیراً نیز اپلیکیشن اسکایپ یکی از همین بروزرسانی ها را دریافت کرده است. زمانی که گوگل نسخه جدبد سیستم عامل خود، اندروید 7.0 نوقا، را برای دستگاه های نکسوسی منتشر کرد، بسیاری از اپلیکیشن ها به دلیل عدم سازگاری با این نسخه در عمل بلااستفاده بودند. بعضی هم با مشکلاتی روبرو شدند که با بروزرسانی های کوچکی مشکل برطرف شد.
اما اپلیکیشن اسکایپ مایکروسافت، به تازگی بروزرسانی را دریافت کرده که آن را برای پشتیبانی از اندروید 7.0 نوقا آماده می کند و همچنین تعدادی قابلیت های جدید و تصحیح چند ایراد موجود در اپلیکیشن را به همراه داشته است.
اگر پیشتر از اپلیکیشن اسکایپ بر روی اسمارت فون خود استفاده کرده باشید، با این بروزرسانی متوجه می شوید که مخاطبینی که از سایر اپلیکیشن های اسکایپ پیشنهاد می شوند از این پس نیز در اسکایپ اندرویدی نمایش داده می شود.
همچنین در این بروزرسانی مشکلاتی که برای ضبط پیام های ویدیویی در دستگاه های سامسونگی وجود داشت برطرف شده است. توسعه دهندگان دو باگ که توسط کاربران گزارش شده بودند را نیز از بین برده اند.
نسخه جدید اسکایپ در حال حاضر در گوگل پلی در دسترس کاربران است.

اسکایپ

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب