قابلیت سرچ داخلی Word Flow مایکروسافت برای آیفون

شرکت مایکروسافت اوایل سال جاری کیبورد Word Flowخود را برای کاربران آیفون‌های اپل عرضه کرد

قابلیت سرچ داخلی  Word Flow مایکروسافت برای آیفون

شرکت مایکروسافت اوایل سال جاری کیبورد Word Flowخود را برای کاربران آیفون‌های اپل عرضه کرد تا بتواند با تولید اپلیکیشن‌ برای شرکت‌های رقیب، هم چنان به فعالیت در عرصه گوشی‌های هوشمند ادامه دهد. این شرکت حالا به منظور جلب رضایت هرچه بیشتر کاربران اپل، کیبورد آیفونی خود را با قابلیت‌های جدیدی بروزرسانی کرده است.

مهم‌ترین قابلیتی که مایکروسافت در بروزرسانی جدید کیبورد خود در اختیار کاربرانش قرار داده است یک رابط کاربری سرچ جدید است که به کاربران امکان می‌دهد بدون نیاز به خارج شدن از کیبورد و با استفاده از موتور جستجوی بینگ به دنبال اموجی ها، تصاویر، فایل‌های GIF، مخاطبان و غیره بگردند.

قابلیت سرچ GIF مایکروسافت در واقع تصاویر متحرک مورد نیاز کاربر را در کلیپ‌برد کپی کرده و امکان ارسال آنها را فراهم می‌کند. کیبورد Word Flow حتی می‌تواند با توجه به کلماتی که کاربر تایپ می‌کند، بهترین GIFهای احتمالی را انتخاب کرده و پیشنهاد دهد. این بروزرسانی جدید امکان پیدا کردن اموجی ها را نیز بسیار ساده‌تر کرده است.

کیبورد Word Flow هم چنان از قابلیت منحصر به فرد تایپ تک دستی پشتیبانی می‌کند و مایکروسافت تم‌های جدیدی را به کیبورد خود اضافه کرده است، این کیبورد حالا از قابلیت جا‌به‌جایی متن iOS نیز پشتیبانی می‌کند.

بروزرسانی جدید مایکروسافت درست چند ماه بعد از عرضه کیبورد Gboard توسط شرکت گوگل همواره با قابلیت سرچ داخلی برای آیفون عرضه شده است. به این ترتیب کاملا واضح است که مایکروسافت نهایت تلاش خود را بکار گرفته تا بتواند یکی از بهترین کیبوردهای آیفون را در بازار داشته باشد.

تا پیش از اوایل سال جاری، کاربران آیفون تنها می‌توانستند از بین کیبوردهایی همچون SwiftKey، TouchPal و Minuum یکی را انتخاب کنند. اما مایکروسافت موفق شد SwiftKey را خریداری کند و اکنون گوگل و مایکروسافت بهترین کیبوردهای سوم شخص را برای آیفون ها در اختیار دارند و برای جذب هرچه بیشتر کاربران سخت فعالیت می‌کنند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب