آزمایشگاه مرکزی ودانشکده مهندسی دانشگاه آزادبهره‌برداری می‌شود

ساختمان‌های آزمایشگاه مرکزی و دانشکده فنی و مهندسی با 47 هزار و 500 مترمربع با حضور آیت الله هاشمی رفسنجانی و دکتر میرزاده روز یکشنبه بهره‌برداری می‌شود

آزمایشگاه مرکزی ودانشکده مهندسی دانشگاه آزادبهره‌برداری می‌شود

در آستانه سی‌امین سال فعالیت دانشگاه آزاد واحد تهران شمال ساختمان‌های آزمایشگاه مرکزی و دانشکده فنی و مهندسی با 47 هزار و 500 مترمربع با حضور آیت الله هاشمی رفسنجانی و دکتر میرزاده روز یکشنبه بهره‌برداری می‌شود.

به گزارش ایسنا، ١٤١ آزمایشگاه وکارگاه و 14 کلاس آموزشی، از ظرفیت‌های ویژه ساختمان آزمایشگاه مرکزی است که در 7 طبقه و با زیربنای بالغ بر 24 هزار مترمربع ساخته شد. دانشکده فنی و مهندسی نیز که در 7 بلوک با زیربنایی حدود 23 هزار و 500 متر مربع ساخته شده است علاوه بر اتاق‌های ریاست و معاونت، کارکنان آموزش و مالی، بیش از 160 باب کلاس و اتاق ویژه اعضای هیأت علمی، دانشجویان دکترا، مدیران گروهها، 4 سالن دفاعیه، کتابخانه و 2 سالن مطالعه، اتاق‌های ویژه لابراتوار، مجلات و فروش کتاب و سالن ثبت‌نام و نمازخانه دارد. با احتساب فضاهای ساخته شده برای مجموعه ورزشی، دانشکده‌های علوم انسانی و زبان‌های خارجی در مجموع 86 هزار متر مربع در پردیس حکیمیه ساخت و ساز شده است.
دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال که در دهم آبان ماه 1365 با پذیرش 30 دانشجو در ساختمان استیجاری یک دبیرستان شروع بکار کرد، اینک با دارا بودن امتیاز جامع و 34 هزار دانشجو در مقاطع کارشناسی، ارشد و دکتری، 555 عضو هیات علمی، 394 رشته و گرایش تحصیلی، 94 هزار فارغ التحصیل و 116 هزار متر مربع فضای آموزشی یکی از معدود واحدهای دانشگاهی است که تجمیع در آن اتفاق افتاده است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال همزمان با بهره برداری از طرح های عمرانی با حضور آیت الله هاشمی رفسنجانی و دکتر میرزاده، دانشجویان و اعضای هیات علمی سال تحصیلی جدید دانشگاه آزاد اسلامی رسماً گشایش و در همین مراسم از دانشجویان نمونه سراسر کشور قدردانی می شود .

فرناز طالبی
پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
خرید کتاب