آخرین نسخه بتای Swiftkey و اجازه انتخاب همزمان 5 زبان

برخی از ما به کشورهایی تعلق داریم که چندین فرهنگ مختلف را در خود جای داده اند و همچنین زبان همه افراد در این کشورها لزوماً یک زبان واحد نیست

آخرین نسخه بتای Swiftkey  و اجازه انتخاب همزمان 5 زبان

برخی از ما به کشورهایی تعلق داریم که چندین فرهنگ مختلف را در خود جای داده اند و همچنین زبان همه افراد در این کشورها لزوماً یک زبان واحد نیست و مجموعه ای از زبان های متفاوت است. برای مثال در سنگاپور، از انگلیسی استفاده می شود اما در عین حال با کلمات و عباراتی از زبان مالایی و غیره ترکیب شده است. در این میان نقش اپلیکیشن های کیبورد بسیار حیاتی ست تا بتوانند پاسخگوی نیازهای زبانی تمامی اقوام و ملیت ها باشند.
این محدودیت در کیبوردهای اسمارت فون ها آزار دهنده است چون کاربران باید از بین چندین گزینه، یک دیکشنری را انتخاب کنند. اما اگر می خواهید به صورت همزمان با بیشتر از یک زبان تایپ کنید، احتمالاً به آخرین نسخه بتای اپلیکیشن SwiftKey علاقه مند خواهید شد. آخرین نسخه بتای اندرویدی این اپلیکیشن اکنون از انتخاب 5 زبان به صورت همزمان پشتیبانی می کند در صورتی که پیش از این تنها اجازه انتخاب حداکثر دو زبان را به کاربران می داد.
البته نمی توان به طور قطعی گفت که دقیقاً چه تعداد از کاربران به استفاده از 5 زبان به صورت همزمان نیاز دارند اما در هر حال این قابلیتی ست که در صورت لزوم در اختیار همگان قرار خواهد گرفت. علاوه بر پشتیبانی از 5 زبان، SwiftKey زبان های جدیدی مثل پاکستانی سندی، پشتو، اسکاتلندی گالیک و Uyghur را زبان های قبلی خود اضافه کرده است.
در نظر داشته باشید که این اپلیکیشن هنوز در مورحله بتا قرار دارد بنابراین همه کاربران باید منتظر عرضه بیلد نهایی باشند. هنوز مشخص نیست که عرضه این اپلیکیشن دقیقاً در چه تاریخی اتفاق خواهد افتاد اما اگر علاقه مندید با قابلیت های این نسخه بتا آشنا شوید، می توانید آن را در گوگل پلی استور پیدا کنید.

 

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب