بارگذاری Gears of War 4 در ایکس‌باکس وان با حجم ۵۵ گیگابایت

با نزدیک شدن به عرضه‌ی بازی Gears of War 4، مایکروسافت دست به کار شده و امکان پیش بارگزاری بازی را برای کسانی که بازی را پیش خرید کرده‌اند، مهیا ساخته است..

بارگذاری Gears of War 4 در ایکس‌باکس وان با حجم ۵۵ گیگابایت

این روزها بازی‌ها چه بر روی کنسول‌ها و چه پی‌سی، اغلب از حجم‌های بسیار برخوردار هستند و کسانی که بازی‌هایشان را به صورت دیجیتالی خریداری می‌کنند، باید زمان زیادی را برای دانلود فایل محتوای بازی صرف کنند. به خاطر همین، بیشتر شرکت‌ها از قابلیت پیش بارگذاری قبل از عرضه‌ی بازی استفاده می‌کنند و دیتای بازی را در اختیار مخاطبانشان قرار می‌دهند تا آنها در زمان عرضه‌ی بازی، از همان روز اول قادر به انجام بازی باشند.

کسانی که اقدام به پیش خرید بازی Gears of War 4 کرده‌اند، می‌توانند از هم‌اکنون اقدام به پیش بارگذاری بازی کنند. حجم بازی Gears of War 4 چیزی حدود ۵۵ گیگابایت است که خب، در نوع خود بسیار زیاد است.

این امکان فقط در اختیار کاربران ایکس‌باکس وان است و هنوز خبری از پیش بارگذاری برای کاربران پی‌سی نیست.

طبق صحبت‌هایی که عوامل استودیو کوالیشن از طریق حساب رسمی توییتر بازی داشته‌اند، ظاهرا حجم بازی در پلتفرم پی‌سی حدود ۸۰ گیگابایت است و به زودی از تاریخ امکان پیش بارگذاری بازی خبر خواهند داد.

Gears of War 4 جزو آن دست از بازی‌هایی است که از قابلیت Xbox Play Anywhere استفاده می‌کند. شما با خرید دیجیتالی نسخه‌ی ایکس باکس وان می‌توانید به رایگان نسخه‌ی ویندوز 10 بازی را دریافت کنید. همچنین اگر نسخه‌ی Ultimate بازی را که ۱۰۰ دلار قیمت دارد، تهیه کنید، می‌توانید ۴ روز زودتر به بازی دسترسی داشته باشید.

بازی Gears of War 4 در تاریخ ۲۰ مهر ماه برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و پی‌سی عرضه می‌شود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
خرید کتاب