بررسی سایه زرد رنگ نمایشگر آیفون 7

اگر جزو اولین کاربرانی هستید که شانس کار با آیفون‌های 7 و 7 پلاس شرکت اپل را داشته‌اید و متوجه شده اید که نمایشگر گوشی شما به زردی می‌زند و دارای سایه‌ای زرد رنگ است

بررسی سایه زرد رنگ نمایشگر آیفون 7

اگر جزو اولین کاربرانی هستید که شانس کار با آیفون‌های 7 و 7 پلاس شرکت اپل را داشته‌اید و متوجه شده اید که نمایشگر گوشی شما به زردی می‌زند و دارای سایه‌ای زرد رنگ است، نگران نباشید زیرا شما تنها نیستید زیرا سایر کاربران اپل نیز با همین سایه زرد رنگ رو به رو شده‌اند که ظاهرا طبیعی است.

به نظر می‌رسد که دلیل مشاهده این سایه زرد، چسب مورد استفاده روی نمایشگر دستگاه است که در برخی از گوشی‌ها چسب هنوز روی نمایشگر نشسته است و اگر چند روز صبر کنید، این سایه باید از بین برود. در هر حال اگر با گذشت چند روز همچنان این سایه را می‌دید، نگران نباشید زیرا دستگاه شما معیوب نیست. احتمال دارد این سایه زرد به نرم افزار شما مربوط باشد که می‌توانید به راحتی آن را تنظیم کنید.

برای این منظور به بخش تنظیمات گوشی خود رفته و سپس به General، Accessibility، Display Accommodations، Color Filters رفته و این گزینه آخر را فعال کنید. در این مرحله همان طور که در اسکرین شات پایین مشاهده می‌کنید، می‌توانید رنگ‌های نمایشگر را مطابق با سلیقه خود تغییر دهید. برای خلاصی از سایه زرد رنگ، می‌توانید دکمه نمایش داده شده را به راست و چپ بکشید تا به رنگ دلخواه خود برسید.

گزارش‌های مربوط به نمایشگر زرد رنگ جدید نیستند و در گذشته نیز شاهد دریافت گزارش‌های مختلفی در این زمینه از سوی کاربران بوده‌ایم اما این مشکل اغلب به چسب مورد استفاده مربوط است و مشکل سخت افزاری نیست.

آیفون 7

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب