تصویر جدیدی از دوربین دوال هواوی میت 9 لو رفت

هواوی میت 9 و آنر 6X هر دو جزو گوشی‌های خبرساز هستند و تصاویر و اطلاعات زیادی در مورد تاریخ رونمایی رسمی آنها در فضای مجازی منتشر می‌شود.

تصویر جدیدی از دوربین دوال هواوی میت 9 لو رفت

هواوی میت 9 و آنر 6X هر دو جزو گوشی های خبرساز هستند و تصاویر و اطلاعات زیادی در مورد تاریخ رونمایی رسمی آنها در فضای مجازی منتشر می شود. اخیراً یک تصویر جدید از مدل اولیه داخلی یک گوشی به همراه قاب محافظ آن لو رفته است که بر اساس گزارشات منبع، همان هواوی میت 9 است.

قاب پلاستیکی مشکی اکثر قسمت های بدنه را پوشانده است اما همچنان می توان از همین تصویر نیز به نکاتی پی برد. مثلاً دوربین دوال، اسکنر اثر انگشت و یک حفره بدون پوشش که هنوز کارایی آن مشخص نیست به خوبی در تصویر قابل مشاهده هستند.

 

میت 9


در این تصویر شاهد آن هستیم که گوشی جدید هواوی در دستان فردی قرار گرفته و می توان ابعاد آن را مقایسه کرد هر چند که این مقایسه آنقدرها هم دقیق نباشد. یک نگاه اجمالی به تصویر و مقیاس دست با گوشی نشان می دهد که این دستگاه جزو محصولات بزرگ هواوی ست و تقریباً از صفحه نمایش 5.7 اینچی بهره می برد. البته اگر ابعاد آن مثل موتورولا نکسوس 6 بزرگ نباشد چون از آنجایی که مدل میت 8 به صفحه نمایش 6 اینچی مجهز بود، احتمال 6 اینچی بودن این گوشی جدید نیز وجود دارد.


دوربین دوال این گوشی مشابه دوربین هواوی P9 و سنسور اثر انگشت آن بسیار شبیه به نکسوس 6P است.
همه شواهد می گوید که این گوشی درست طبق ادعای منبع شایعه، همان میت 9 است اما جالب است بدانید که تصویر قاب جلویی این گوشی شبیه به تصویر گوشی آنر 6X که مدتی قبل توسط TENAAمنتشر شده بود. اگر این گوشی همان میت 9 باشد، می توان گفت که هواوی زبان طراحی خود را یکپارچه کرده است و همان تصاویر مشابه را مثل محصولات سامسونگ و سونی منتشر خواهد کرد. به نظر می رسد علاقه مندان به محصولات هواوی همچنان باید منتظر بمانند تا اطلاعات و مشخصات دقیق تری از این گوشی منتشر شود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب