گارمین ردیاب سلامت vivofit Jr را برای کودکان رونمایی کرد

اهمیتی ندارد که پیر یا جوان باشید، سلامت و تناسب اندام در تمامی دوران‌های سنی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

گارمین ردیاب سلامت vivofit Jr را برای کودکان رونمایی کرد

اهمیتی ندارد که پیر یا جوان باشید، سلامت و تناسب اندام در تمامی دوران‌های سنی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. اگر کودکانی داشته باشید که تمامی طول روز پای کامپیوتر سرگرم بازی‌های ویدیویی باشند یا مقابل تلویزیون بوده و برنامه‌های مختلف تماشا کرده یا با کنسول‌های مختلف بازی کنند، احتمالا به یک راهکار پیشرفته نیاز دارید تا بتوانید آنها را از صندلی‌هایشان جدا کرده و به انجام حرکات ورزشی تشویقشان کنید.

با وجود اینکه در نهایت تصمیم گیری درباره ورزش کردن و بی تحرک بودن با کودکان است شما می‌توانید از مشوق های زیادی استفاده کنید. به همین دلیل شرکت گارمین از یک ردیاب سلامت جدید رونمایی کرده که مخصوص کودکان طراحی شده است و Vivofit jr نام دارد.

این ردیاب سلامت مخصوص کودکان در رده سنی 4 تا 9 سال طراحی شده است و می‌تواند مانند سایر ردیاب‌های سلامت موجود در بازار تعداد قدم‌های برداشته شده و مدت زمان خواب را ارزیابی کرده و هم چنین به کودکان یادآوری کند که فعالیت 60 دقیقه‌ای روزانه خود را تکمیل کنند.

این ردیاب چندان پیشرفته نیست و حتی نمایشگر کاملا رنگی نیز ندارد، اما دارای رتبه بندی 5 ATM برای مقاومت در برابر آب است و طیف رنگی متنوع نیز آن را جذاب‌تر می‌کند.

والدین می‌توانند اپلیکیشن مخصوص این ردیاب را روی گوشی‌های هوشمند خود نصب کنند تا بتوانند فعالیت‌های کودکان خود را در طول روز ردیابی کنند و حتی می‌توانند چالش‌هایی را ترتیب دهند تا تمام اعضای خانواده در آن شرکت کنند.
ردیاب سلامت Garmin vivofit jr از امروز با قیمت 80 دلار آماده فروش است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب