پس از گلکسی نوت 7؛ این‌‌بار انفجار ماشین لباسشویی سامسونگ

کمپانی سامسونگ این روزها، شرایط سختی را تجربه می‌کند. دومین پرچمدار این شرکت یعنی گلکسی نوت 7، با باتری‌های معیوب و در نتیجه انفجارهای پیاپی خود، دردسرهای زیادی را برای این غول کره ای به وجود آورد

پس از گلکسی نوت 7؛ این‌‌بار انفجار ماشین لباسشویی سامسونگ

کمپانی سامسونگ این روزها، شرایط سختی را تجربه می کند. دومین پرچمدار این شرکت یعنی گلکسی نوت 7، با باتری های معیوب و در نتیجه انفجارهای پیاپی خود، دردسرهای زیادی را برای این غول کره ای به وجود آورد و سال 2016 را به کابوس این کمپانی تبدیل کرد.در گزارشی جدید و البته عجیب، یکی از ماشین های لباسشویی سامسونگ نیز منفجر شد.

در همین رابطه اخیراً کمیسیون امنیت محصولات مصرف کنندگان آمریکا (CPSC) در بیانیه ای به دارندگان ماشین های لباسشویی قدرتمند سامسونگ که بین بازه زمانی مارس 2011 تا آوریل 2016 تولید شده اند، در خصوص انفجار این دستگاه ها هشدار داد.

گفته می شود که این مرکز، گزارش هایی را مبنی بر انفجار ماشین های لباسشویی سامسونگ از سوی مصرف کنندگان دریافت کرده است به طوری که یکی از مصرف کنندگان توضیح دارد که "شدت این انفجار به اندازه ای بود که منجر به تخریب قسمت داخلی دیوار گاراژ شد." و بلندی صدای آن نیز همانند انفجار یک بمب بود.

گفته می شود که سامسونگ در حال بررسی موضوع از طریق مرکز نام برده است و به نظر می رسد که همانند گلکسی نوت 7، شاهد صدور فراخوان برای جمع آوری این محصول باشیم. با این حال سامسونگ، لینک وب سایتی را در اختیار خریداران قرار داد، تا آن ها بتوانند با وارد کردن شماره سریال ماشین لباسشویی خود، از ایمن بودن آن اطمینان حاصل کنند.

این شرکت کره ای در این خصوص نوشت:"توصیه ما به مصرف کنندگانی که احتمال انفجاری برای ماشین های لباسشویی آن ها وجود دارد، این است که برای شست و شوی لباس هایی با حجم زیاد، از دور پایین دستگاه استفاده کنند. لازم به ذکر است که از سال 2011 تاکنون، دارندگان ماشین های لباسشویی سامسونگ، میلیون ها تن لباس را بدون کوچک ترین اتفاقی شستند."

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
خرید کتاب