با این صندلی احساس بی وزنی خواهید کرد

این صندلی جدید که Elysium نام دارد توسط David Wickett دارای مدرک دکترا در رشته مهندسی زیست طراحی شده است

با این صندلی احساس بی وزنی خواهید کرد

احتمالا کل بودجه شما برای خرید تمامی مبلمان منزل خیلی کمتر از 26000 دلار بوده است، اما اگر این چنین است، خرید این صندلی جدید که می‌تواند شرایط بی وزنی را برای شما شبیه سازی کند، بسیار وسوسه برانگیز خواهد بود.

این صندلی جدید که Elysium نام دارد توسط David Wickett دارای مدرک دکترا در رشته مهندسی زیست طراحی شده است. این طراح امید داشته که بتواند یک صندلی طراحی کند که افراد در آن احساس بی وزنی کنند و معادلاتی که او طی 10 سال تحقیق بدست آورده بود، در تکیه گاه این صندلی پیاده سازی شده‌اند.

زمانی که به این صندلی تکیه می‌دهید، اسکلت فیبر کربن آن مطابقت بسیار بالایی با بدن شما دارد. بین ایستادن و نشستن نقطه ای وجو دارد که بدن شما عدم گرانش را تجربه می کند و وزن شما به صورت کاملا مساوی تقسیم می‌شود. این شرایط باعث "میرایی حسی" می‌شود که همان اصل مورد استفاده در روش درمانی شناور است.

به عبارت دیگر زاویه 25 درجه تکیه گاه این صندلی راحت‌ترین حالت برای نشستن است و کمترین فشار را به ستون فقرات شما وارد می‌کند.

اگرچه این صندلی افتخار ندارد که لقب گران قیمت‌ترین صندلی جهان را به دوش بکشد (این عنوان به صندلی Dragon Chair با 28 میلیون دلار قیمت تعلق دارد)، آنچه آن را متمایز می کند استفاده از یک طراحی است که نه می توان آن را در گروه مبلمان آنتیک و قدیمی و نه مبلمان فوق پیشرفته قرار داد. این صندلی با روکش چرم در 70 رنگ مختلف به فروش می‌رسد.

 

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب