نصب شدن ios10 بر روی بیش از 50 درصد دستگاه‌های پذیرنده

بر اساس جدیدترین نمودارها، تا این لحظه حدوداً 50 درصد از آیفون ها، آیپدها و آیپاد تاچ هایی که می‌توانند از iOS 10 استفاده کنند به این نسخه بروزرسانی شده اند

نصب شدن ios10 بر روی بیش از 50 درصد دستگاه‌های پذیرنده

iOS 10 بیش از دو هفته پیش به همراه قابلیت های جدید زیادی به کاربران عرضه شد و بر اساس جدیدترین نمودارها، تا این لحظه حدوداً 50 درصد از آیفون ها، آیپدها و آیپاد تاچ هایی که می توانند از iOS 10 استفاده کنند به این نسخه بروزرسانی شده اند.
iOS 10 به همراه قابلیت های جدید و بهبودهای عملکرد فراوانی به کاربران عرضه شد و اکنون بر اساس آمارهای Mixpanel، 48.16 درصد از گجت های آماده نصب iOS 10 مراحل بروزرسانی را انجام داده اند.
از آنجایی که بروزرسانی های iOS مثل اندروید به شرکت های سوم شخص و اپراتورها وابسته نیست، صاحبان دستگاه های اپل قادر هستند از لحظه اولی که این شرکت یک بروزرسانی را عرضه می کند آن را دریافت کنند. با وجود اینکه آمار بروزرسانی های امسال کمی کندتر از سال گذشته پیش می رود، اما هنوز می توان گفت که این آمار خارق العاده است. با این وجود موفقیت اپل در این زمینه یک راز دیگر هم دارد: ارسال نوتیفیکیشن های بروزرسانی پیاپی در دستگاه های کاربران.

اگر این نوتیفیکیشن ها در ساعات اولیه آزار دهنده نباشند، رفته رفته قدیمی می شوند و کاربر به آنها عادت می کند. بنابراین انتظار می رود که این رقم به زودی افزایش پیدا کند و اپل برای تکرار رکورد شگفت انگیز iOS 9 که روی هر 9 دستگاه از 10 دستگاه اپلی نصب شده بود برنامه ریزی کرده است.

 

iOS 10


این آمارها نشان می دهند که اپل هنوز برای جذب سریع کاربران بیشتر تلاش می کند تا رکورد iOS 9 را تکرار کند اما در هر حال محاسبات Mixpanel رسمی نیستند. همچنین این شرکت در هفته گذشته اعلام کرد که نزدیک به یک سوم کاربران موفق شده اند دستگاه های خود را به iOS 10 بروزرسانی کنند. با توجه به اینکه 47.79 درصد از این دستگاه ها همچنان به iOS 9 کار می کنند، به نظر می رسد که آخرین نسخه سیستم عامل موبایلی اپل در نهایت به سهام دار اصلی این نمودارها تبدیل شود.

 

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب