آیا استودیو Arkane برنامه ای برای Dishonored 3 در سر دارد؟

زی Dishonored برای اولین بار در سال 2012 عرضه شد و توانست استقبال باشکوهی را در کارنامه این عنوان ثبت نماید.

آیا استودیو Arkane برنامه ای برای Dishonored 3 در سر دارد؟

بازی Dishonored برای اولین بار در سال 2012 عرضه شد و توانست استقبال باشکوهی را در کارنامه این عنوان ثبت نماید. با توجه به اینکه نسخه بعدی این بازی در نیمه دوم پاییز امسال عرضه خواهد شد، آیا سازندگان این مجموعه، قصد دارند نسخه سوم این بازی را نیز طراحی کنند؟ 

بازی Dishonored یک بازی مهیج و جذاب در سبک اکشن و ماجراجویی است که توسط استودیو Arkane در قالب اول شخص ساخته شد و کمپانی محبوب و نام آشنای Bethesda در سال 2012 اقدام به انتشار این بازی نمود. مطابق وعده این کمپانی، نسخه بعدی این مجموعه، یعنی بازی Dishonored 2 قرار است در یازدهم نوامبر امسال (21 آبان) برای کنسول های PS4 و Xbox One و رایانه های شخصی عرضه شود.

وبسایت Finder.com اخیرا مصاحبه ای را با دستیار کارگردان هنری استودیو Arkane یعنی Harvey Smith ترتیب داده و نظر او را در خصوص ساخت نسخه بعدی Dishonored جویا شد. هار.ی اسمیت نیز در پاسخ ابراز داشت:

به هیچ وجه نمی دانم. من تصمیمات مربوط به آینده ای دور را به این زودی اتخاذ نمی کنم. موقعیتی که پیش روی ما قرار می گیرد بسیار متغیر خواهد بود و نمی توان پیش بینی کرد که آیا نتیجه کارمان، ناامیدمان می کند یا موجب شگفتی ما خواهد شد. پس از اتمام نسخه اول Dishonored، واقعا قصد کار برای ادامه این عنوان را نداشتم؛ اما ناگهان ایده کاراکتر Emily به ذهنم خطور کرد و همه ما وارد مرحله ساخت نسخه دوم این بازی شدیم. با اتمام این پروژه، می توان گفت که من تقریبا هشت سال را وقف ساخت دو بازی کرده ام و این، زمانی واقعا طولانی است.

به نظر می رسد که هاروی اسمیت از کار بر روی فرنچایز Dishonored خسته شده است. اما باید منتظر باشیم و بازتاب نسخه دوم این بازی را پس از عرضه ببینیم. شاید استقبال خوب و فروش بالای Dishonored 2 بتواند نظر او را تغییر دهد.


 

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
خرید کتاب