سیستم وای‌فای مش با سرعت سه گیگابیت

شرکت «نت‌گیر» از یک سیستم ترکیبی وای‌فای مش (Wi-Fi Mesh) پرقدرت به نام Orbi رونمایی کرد. این سیستم شامل دو دستگاه یکی به عنوان روتر و دیگری به عنوان ماهواره است که روتر به اینترنت وصل می‌شود.

سیستم وای‌فای مش با سرعت سه گیگابیت

شرکت «نت‌گیر» از یک سیستم ترکیبی وای‌فای مش (Wi-Fi Mesh) پرقدرت به نام Orbi رونمایی کرد. این سیستم شامل دو دستگاه یکی به عنوان روتر و دیگری به عنوان ماهواره است که روتر به اینترنت وصل می‌شود و به طور اختصاصی یک شبکه بی‌سیم با ماهواره ایجاد می‌کند.

دستگاه‌های کلاینت می‌توانند به روتر یا ماهواره وصل شوند. در حقیقت، وای‌فای مش یک روتر و یک توسعه‌دهنده با یکدیگر سازگار هستند که می‌خواهند محدوده پوشش‌دهی بزرگ‌تری در ساختمان ایجاد کنند. سیستم Orbi نت‌گیر سه‌بانده و در رده AC3000 است. هر دو دستگاه این سیستم از یک ارتباط MIMO 4×4 روی فرکانس پنج گیگاهرتز با استاندارد 802.11ac برای ارتباط با یکدیگر و یک لینک ارتباطی MIMO 2×2 با سرعت ۱۲۰۰ مگابیت روی هر دو فرکانس ۲.۴ و پنج گیگاهرتز برای کلاینت‌ها بهره می‌برند. مزیت این سیستم سازگاری و تعادل ترافیکی کامل میان روتر و ماهواره است تا کاربران درگیر مشکلات ارتباطی میان دو روتر یا یک روتر و یک توسعه‌دهنده نشوند.

روتر از یک کلید Sync، سه درگاه شبکه اترنت یک گیگابیتی و یک درگاه WAN برای اینترنت، یک درگاه USB 2.0 و کلید ریست و روشن/ خاموش بهره می‌برد. دستگاه ماهواره نیز همین درگاه‌های ارتباطی را دارد، با این تفاوت که چهار درگاه شبکه اترنت یک گیگابیتی در اختیار کاربران است. قیمت اعلام‌شده برای این سیستم ۴۰۰ دلار است و از ماه میلادی آینده وارد بازار می‌شود. هر کدام از قطعات این سیستم نیز به طور جداگانه ۲۵۰ دلار به فروش می‌رسند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب