روتر توسعه‌دهنده پرقدرتی با سرعت ۱۳۰۰ مگابیت

شرکت امپد، روتر توسعه‌دهنده پرقدرتی در گروه AC1300 با قابلیت MU-MIMO معرفی کرد. این توسعه‌دهنده می‌تواند فضایی در ابعاد ۱۲۰۰ مترمعکب را تحت پوشش قرار دهد

روتر توسعه‌دهنده پرقدرتی با سرعت ۱۳۰۰ مگابیت

Artemis-EX AC1300 فقط از دو آنتن خارجی دوبانده با قدرت 5dBi بهره می‌برد، اما پردازنده آن چهارهسته‌ای است و ۱۲۸ مگابایت حافظه رم DDR3 دارد. سرعت انتقال اطلاعات روی شبکه ۲.۴ گیگاهرتز برابر ۴۰۰ مگابیت و روی فرکانس پنج گیگاهرتز ۸۶۶ مگابیت است که در مجموع روی دو شبکه به طور هم‌زمان پهنای‌باند ۱۳۰۰ مگابیتی فراهم می‌شود.

درگاه‌های این روتر عبارتند از: یک درگاه WAN یک گیگابیتی برای اتصال مودم، چهار درگاه شبکه اترنت یک گیگابیتی، یک درگاه USB 3.0 و البته کلیدهای روشن/خاموش و ریست. با وجود سرعت کم این محصول در مقایسه با روترهای پرسرعت امروزی موجود در بازار، قابلیت MU-MIMO می‌تواند برگ برنده آن باشد، چراکه امکان استریم اطلاعات روی چندین کانال به طور هم‌زمان برای یک دستگاه را فراهم می‌کند.

همچنین، چندین دستگاه می‌توانند به طور هم‌زمان از روی دستگاه‌های دیگری مانند تلویزیون استریم ویدیو داشته باشند. قابلیت‌های بافر دانلود و ویدیو این روتر اجازه نمی‌دهد در حین استریم یا دانلود وقفه یا قطعی پیش بیاید و از این منظر برای بازی‌های آنلاین نیز مناسب به نظر می‌رسد. کاربران با استفاده از این روتر می‌توانند به‌راحتی روی شبکه وای‌فای خانگی استریم، دانلود، بازی آنلاین و وب‌گردی داشته باشند، بدون اینکه با افت سرعت یا کاهش قدرت سیگنال‌دهی مواجه شوند. قیمت این محصول ۱۲۹ دلار است. 

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب