اپل سفارش قطعات آیفون 7 را افزایش داد

گزارشی توسط DigiTimes منتشر شده که نشان می‌دهد اپل میزان سفارش قطعات آیفون 7 به تامین کنندگان را افزایش داده است.

اپل سفارش قطعات آیفون 7 را افزایش داد

آیا ادعای اپراتورها در خصوص فروش بیشتر آیفون 7 نسبت به آیفون های قبلی صحت دارد؟ شاید هم نظر تحلیلگران که از عدم موفقیت آیفون 7 در فروش می گوید صحت داشته باشد؟ به نظر می رسد فقط آمار رسمی اپل می تواند واقعیت را در اختیار ما بگذارد، اما در این بین گزارشی هم توسط DigiTimes منتشر شده که نشان می دهد اپل میزان سفارش قطعات آیفون 7 به تامین کنندگان را افزایش داده است.


بنا بر این گزارش می توان نتیجه گرفت که افزایش سفارش قطعات برای پاسخ به تقاضای ارایه شده است. حالا بر این اساس اگر فروش آیفون رضایت بخش نبوده است، چرا اپل باید سفارش خود را افزایش دهد. از طرفی شاید خاطرمان باشد که اپل در زمان ارایه آیفون 5c نیز با افزایش سفارش قطعات، در نهایت انبوهی از قطعات بلااستفاده را در اختیار داشت.
در گزارش مذکور آمده است که:

اپل تولید دستگاه های خود را افزایش داده است که می توان آن را از افزایش سفارشات این کمپانی در فصل چهارم سال 2016 به میزان 20 تا 30% بیش از انتظار دریافت. این آمار از منابع کمپانی تایوانی تولید کننده پنل های لمسی نقل شده است.


در هر حال باید اشاره کرد که در تمام این گزارش ها به این موضوع اشاره شده که ایفون 7 نمی تواند رکورد فروش آیفون 6 اس را پشت سر گذارد.


این امکان وجود دارد که تقاضا برای این محصول در روزهای اول عرضه آن بالا باشد، اما در مجموع نخواهد توانست به اندازه نسل قبلی آیفون فروش داشته باشد. دیجی تایمز تاکید می کند که اپل در نیمه دوم سال 2016 حدود 80 تا 84 میلیون آیفون را به فروش خواهد رساند که از عدد 85 تا 90 میلیون گوشی آیفون 6اس فروخته شده در سال 2015 کمتر است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب