۵ نکته در مورد روتر وای‎فای جدید گوگل

گوگل اعلام کرده است که قصد دارد به‌زودی یک روتر وای‎فای جدید با نام تجاری خود را به بازار عرضه کند. این روتر می‎تواند از طریق قابلیت‎های هوشمند خود یک شبکه بی‎سیم گسترده را تشکیل دهد

۵ نکته در مورد روتر وای‎فای جدید گوگل

این دستگاه که Google WiFi نام دارد؛ قرار است در مراسم چهارم اکتبر این شرکت رونمایی شود. چند خبر به صورت گذرا در مورد Google WiFi توسط یک منبع خبری معتبر فاش شده است. در ادامه نگاهی کوتاه به پنچ ویژگی برجسته این روتر جدید ساخته دست گوگل خواهیم داشت

1. Google WiFi یک نسخه بهینه شده از روترهای Google OnHub خواهد بود

۵ نکته در مورد روتر وای‎فای جدید گوگل

به نظر می‎رسد در موارد کلی Google WiFi بسیار شبیه به Google OnHub باشد، اما نسبت به سایر روترهای وای‎فای معمول از قابلیت‎های پیشرفته‎تری برخوردار است. هر چند نباید فراموش کرد که این ادعا هم می‎تواند مثل سایر محصولات جدید تنها در حد تبلیغات باشد اما وقتی صحبت از شرکتی به بزرگی گوگل در میان باشد، نباید قابلیت‎های هوشمند Google WiFi را دست کم گرفت.


2. این روتر وای‎فای خانگی می‎تواند بسیار شبیه به Eero یا Luma باشد

۵ نکته در مورد روتر وای‎فای جدید گوگل

بر اساس گزارش  Droid Life که خبرهای منتشر شده در مورد Google WiFi را تایید کرده است، اعلام شده که این محصول گوگل به دو محصول وای‎فای دیگر یعنی Eero و Luma شباهت دارد. در این گزارش آمده است گوگل در روتر خود از فناوری اتصال زنجیره‎ای یا ماژولار استفاده کرده است که شبیه به Eero و Luma کاربران می‎توانند چند روتر یا ماژول را به یک مودم متصل کرده و محدوده سیگنال رسانی شبکه خود را گسترش دهند.

3. گوگل در تبلیغات خود از واژه هوشمند استفاده خواهد کرد

۵ نکته در مورد روتر وای‎فای جدید گوگل

انتظار می‎رود قابلیت‎های هوشمند این روتر آن را به یک محصول برجسته در بازار تبدیل کند. برجسته‎ترین ویژگی این محصول این است که خریدار دیگر نگران سیگنال‌رسانی به گوشه و کنار خانه خود نخواهد بود زیرا با نصب آن یک سیگنال وای‎فای قوی به تمام نقاط ارسال خواهد شد.

4. قیمت آن 129 دلار خواهد بود

۵ نکته در مورد روتر وای‎فای جدید گوگل

قیمت پایه تعیین شده برای یک ماژول از Google WiFi معادل 129 دلار خواهد بود. برای تهیه سخت‌افزارهای بیشتر نیز باید هزینه جداگانه پرداخت شود. اما مزیت این روتر گوگل نسبت به Eero که محصولات خود را به صورت مجموعه به فروش می‎رساند این است که شما می‎توانید هر ماژول از این روتر را به صورت جداگانه تهیه کنید.

5. احتمالا این دستگاه همزمان با Google Home معرفی خواهد شد

۵ نکته در مورد روتر وای‎فای جدید گوگل

انتظار می‎رود گوگل این آخرین محصول برجسته خود را در مراسم چهارم اکتبر به همراه تلفن‎های هوشمند آندروید Pixel  و Pixel XL، دستگاه Chromecast با قابلیت 4k و Google Home  رونمایی کند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
همایش جمع بندی عربی بخش اول
چهارم دبیرستان     دبیر : فرزاد قنبری