شیائومی 1000 فروشگاه خرده فروشی راه اندازی می‌کند

شیائومی با عرضه محصولاتی که از قیمتی رقابتی برخوردارند به جایگاه امروز خود رسیده است

شیائومی 1000 فروشگاه خرده فروشی راه اندازی می‌کند

شیائومی با عرضه محصولاتی که از قیمتی رقابتی برخوردارند به جایگاه امروز خود رسیده است. یکی از روش های موفقیت شیائومی فروش ویژه محصولات یا به عبارتی پیشنهاد تخفیف های خاص بوده است. این استراتژی مشخصا برای این کمپانی نتیجه بخش بوده و آن را به یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده موبایل که از کشور چین به سراسر دنیا نفوذ کرده تبدیل کرده است و در حال حاضر رویاهای بزرگتری را در سر می پروراند. شیائومی اخیرا اعلام کرده که قصد دارد تا پایان سال 2020 تعداد 1000 فروشگاه خرده فروشی دایر کند.
حضور خرده فروشی های شیائومی تا کنون به مراکز سرویس و تعدادی فروشگاه بسیار کوچک موقت محدود بوده است. حالا شیائومی قصد دارد رویکرد خود به فروشگاه های خرده فروشی را به رویکردی تثبیت شده تر تغییر دهد.
مدیرعامل این کمپانی، Lei Jun، از گشایش 1000 فروشگاه خرده فروشی شیائومی تا سال 2020 خبر داد تا کاربران بتوانند آخرین محصولات این کمپانی را از نزدیک تست کنند. Jun در خصوص محل گشایش این فروشگاه ها اطلاعاتی ارایه نداده ولی می توان انتظار داشت که اکثریت آنها در چین راه اندازی شوند.
شیائومی قصد دارد با تغییر Mi Home های فعلی خود آنها را به فروشگاه های خرده فروشی تبدیل کند که تا پایان سال جاری میلادی 60 تغییر کاربری در این بخش رخ خواهد داد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب