پیش‌بینی کاهش تولید آیفون جدید در ابتدای سال ۲۰۱۷

آیفون 7 و آیفون 7 پلاس علیرغم محبوبیت بسیار بالای خود، سال 2017 را چندان خوب آغاز نخواهند کرد زیرا آمار و ارقام نشان از افت تولید این دو محصول دارند.

پیش‌بینی کاهش تولید آیفون جدید در ابتدای سال ۲۰۱۷

آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس علیرغم محبوبیت بسیار بالای خود، سال ۲۰۱۷ را چندان خوب آغاز نخواهند کرد زیرا آمار و ارقام نشان از افت تولید این دو محصول دارند. بر اساس آمار منتشر شده به نظر می‌رسد که شرکت‌های تولیدکننده تراشه پردازشی برای آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس خبر از کاهش تولید این محصولات داده‌اند.

بر اساس تحلیل‌های انجام شده، سفارش تولید تراشه برای آیفون جدید قرار است تا در سه‌ماهه نخست سال ۲۰۱۷ میلادی با افتی ۲۰ درصدی روبرو باشد.

پیش‌بینی کاهش تولید آیفون جدید در ابتدای سال ۲۰۱۷ 

شایان‌ ذکر است که بیشترین تعداد تراشه‌های تولیدی برای این محصولات در کشورهای چین و تایوان تولید می‌شوند و با توجه به ریشه چینی بنگاه تحلیلی یادشده می‌توان این آمار را موثق دانشت.

اپل قراردادهای خود برای سه‌ماهه پایانی سال ۲۰۱۶ را با کاهشی ۵ میلیونی نسبت به زمان مشابه در سه‌ماهه سوم سال جاری میلادی تعیین کرده است.

به‌ این‌ ترتیب آمار سفارش تراشه‌های یادشده توسط شرکت اپل از ۵۰ میلیون برای سه‌ماهه سوم ۲۰۱۶، به ۴۵ میلیون برای سه‌ماهه پایانی این سال و ۳۵ تا ۳۷ میلیون برای سه‌ماهه نخست سال ۲۰۱۷ خواهد رسید.

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب