مک‌لارن و معرفی خودروی الکتریکی برای کودکان

از زمانی‌که تسلا فعالیت خود را در زمینه تولید اتومبیل‌های الکتریکی آغاز کرده، شرکت‌های بسیار زیادی دنباله‌روی راه آن‌ها شده‌اند و حالا نوبت یکی از معروف‌ترین شرکت‌‌ها در این زمینه است.مک لارن.

مک‌لارن  و معرفی خودروی الکتریکی برای کودکان

شرکت مک‌لارن به‌طور ناگهانی اعلام کرد که یک خودروی تمام الکتریکی به‌نام P1 Supercar ساخته است. این خبر در نوع خود شوکه کننده بود اما جالب‌ترین بخش این خبر مربوط به رده سنی رانندگانی است که می‌توانند از این خودروی الکتریکی استفاده کنند: کودکان بین سه تا شش سال!

بله؛ درست متوجه شدید. خودروی الکتریکی P1 شرکت مک‌لارن در حقیقت یک اسباب‌ بازی جدید برای کودکان عاشق هیجان است.

از نظر شکل ظاهری و مشخصات با یک اسباب‌ بازی بسیار جالب سروکار داریم. درهای پروانه‌ای دو سطح که برای P1 استفاده شده در همه مک‌لارن‌های مدرن دیده می‌شود. موتوری که روی آن به‌کار رفته از نوع الکتریکی است. در کنار آن یک سیستم انتقال قدرت سه سرعته و حتی دنده معکوس هم طراحی شده است. اما P1 ویژگی‌ها و مشخصات جالب توجه دیگری هم دارد که حتی در مدل‌های با سایز واقعی هم دیده نمی‌شود. از جمله این موارد می‌توان قرار گرفتن صندلی راننده در وسط و سقف روباز اشاره کرد.

رانندگان کوچولوی این خودروی قدرتمند الکتریکی حتی می‌توانند هیجان بیشتری را تجربه کنند. دسترسی به یک دستگاه پخش‌کننده MP3 و سیستم صوتی که در این ماشین تعبیه شده لذت آن را چند برابر می‌کند.

قرار است اتومبیل الکتریکی P1 مک‌لارن از آخر ماه اکتبر در فروشگاه‌های منتخب مک‌لارن و اسباب بازی فروشی‌های مورد تأیید آن‌ها به‌فروش برسد. رنگ این خودرو زرد است و قیمت آن 486 دلار است.

حتما شما هم با دیدن عکس‌های P1 به این فکر می‌کنید که اگر زمان کودکی ما هم چنین خودرویی وجود داشت می‌توانستیم نهایت هیجان و لذت را تجربه کنیم.

شاید کودکانی که این خودرو را برانند؛ مایکل شوماخر و لوئیس همیلتون بعدی دنیای فرمول ۱ باشند.

مک‌لارن  و معرفی خودروی الکتریکی برای کودکان
مک‌لارن  و معرفی خودروی الکتریکی برای کودکان
منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
خرید کتاب