روبات‌ها اولین کفش آدیداس را ساختند

سال گذشته بودکه آدیداس اعلام کرد برنامه‌هایی برای راه‌اندازی Speedfactory دارد؛ مجموعه‌ای که تمام دستگاه‌ها و کارکنان آن روبات هستند

روبات‌ها اولین کفش آدیداس را ساختند

آدیداس اولین مدل کفش Silhouette خود که خروجی پروژه Speedfactory است را رونمایی کرد. این مدل کفش Futurecraft M.F.G نام دارد. طراحی این کفش بسیار زیبا و چشم‌نواز است و علائم تجاری آدیداس یعنی Prmieknit در قسمت فوقانی کفش و Boost در قسمت میانی آن دیده می‌شود. این مشابه همان چیزی است که در طی ماه‌های اخیر در کفش‌های مشهور دیگر هم دیده شده است.

البته در ویدئوهایی که منتشر شده مشخص است که در برخی مراحل به نیروی انسانی نیاز است اما قسمت عمده کار توسط ماشین‌ها و روبات‌ها انجام می‌شود. علاوه بر آن؛ طراحی این کفش به شدت به داده‌های ARAMIS وابسته است. فناوری آرامیس یک فناوری مربوط به ضبط در حال حرکت است که به‌کمک تهیه نقشه از پوست؛ استخوان و عضلات افراد برای طراحی و ساخت یک کفش راحت استفاده می‌کند.

علامت اختصاری M.F.G به‌معنای ساخته شده برای آلمان است و آدیداس می‌گوید که این تازه شروع کار است و طی چند ماه آینده شاهد محصولات بیشتری از این دست خواهیم بود. به‌همین دلیل است که اخیرا خط تولید Futurecraft راه‌اندازی شد. این خط شامل تولید اسنیکرهایی می‌شود که بخشی از آن توسط مواد حاصل از چاپ سه‌بعدی ساخته شده است.

اگر بدتان نمی‌آید یک جفت از این کفش را تهیه کنید؛ گوش به زنگ باشید چون قرار است فقط 500 جفت از این کفش تولید شود. هنوز آدیداس قیمتی روی این کفش نگذاشته است.

روبات‌ها اولین کفش آدیداس را ساختند
روبات‌ها اولین کفش آدیداس را ساختند
روبات‌ها اولین کفش آدیداس را ساختند
منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب