دانش‌آموزان۱۰ مهر میزبان کمک به همکلاسی‌های بی‌بضاعت می‌شوند

کمکهای نقدی و غیرنقدی جمع‌آوری شده در مدارس با نظارت کمیته امداد و سازمان دانش آموزی برای رفع نیازهای دانش‌آموزان همان مدرسه (پوشاک، نوشت افزار و مساعدت مالی) هزینه می‌شود.

دانش‌آموزان۱۰ مهر میزبان کمک به همکلاسی‌های بی‌بضاعت می‌شوند

کمکهای نقدی و غیرنقدی جمع‌آوری شده در مدارس با نظارت کمیته امداد و سازمان دانش آموزی برای رفع نیازهای دانش‌آموزان همان مدرسه (پوشاک، نوشت افزار و مساعدت مالی) هزینه می‌شود.

به گزارش ایسنا، علی محمد ذوالفقاری، معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد و حمید رضا کفاش، معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش  به منظور تکریم دانش آموزان نیازمند و  توسعه و ترویج فرهنگ انفاق، نوع دوستی و احسان و تلاش جهت برقراری عدالت اجتماعی تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.

علی محمد ذوالفقاری، معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد در  این مراسم با تاکید بر لزوم تکریم دانش آموزان تحت حمایت و نیازمند در جشن عاطفه هاگفت: گسترش همکاری موثر و مستمر برای کمک به امور دانش آموزان نیازمند، نشر و ترویج فرهنگ احسان و نوع دوستی و انفاق در بین دانش آموزان و ایجاد برقراری عدالت اجتماعی از اهداف این تفاهم است.

وی به تعهدات کمیته امداد و وزارت آموزش و پرورش در کمک به دانش آموزان نیازمند اشاره کرد و افزود: بهره‌مندی از ظرفیت های سایر تشکل های دانش آموزی، ارائه طرحهای فرهنگی و اجتماعی، نیازسنجی دقیق از احتیاجات دانش آموزان و نظارت بر توزیع عادلانه کمکهای جمع آوری شده و برگزاری مراسم تجلیل از نونهالان خیر کشوری از جمله این تعهدات است.

ذوالفقاری با اشاره به نحوه هزینه کرد کمک های نقدی و غیر نقدی جمع آوری شده، یادآور شد:  کمکهای نقدی و غیرنقدی جمع آوری شده در مدارس با نظارت کمیته امداد و سازمان دانش آموزی برای رفع نیازمندی های دانش آموزان همان مدرسه (پوشاک، نوشت افزار و مساعدت مالی) هزینه می شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، وی با بیان اینکه در مرحله نخست جشن عاطفه ها تا کنون ۲۵۰ میلیارد ریال کمکهای مردمی ثبت شده است، خاطر نشان کرد: کمیته امداد برای نخستین بار همزمان با برگزاری جشن عاطفه‌ها و پیش از شروع آغاز سال تحصیلی با پرداخت ۱۱۰میلیارد ریال از محل اعتبارات این نهاد نسبت به تامین بخشی از هزینه‌های تحصیلی دانش آموزان تحت حمایت اقدام کرده است.

 شایسته ذکر است جشن عاطفه‌های امسال در بخش نخست و مردمی در روز ۲۵  شهریور ماه جاری برگزار شد  و در روز شنبه ۱۰ مهرماه نیز زنگ جشن عاطفه‌ها در مدارس  سراسر کشور  نواخته خواهد شد.

فرناز طالبی
پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب