10 طرح برگزیده ملی نخبگان ایران معرفی می‌شوند

رئیس بنیاد نخبگان مازندران گفت: در پایان مهر ماه، 10 طرح برگزیده ملی نخبگان ایران معرفی می‌شوند.

10 طرح برگزیده ملی نخبگان ایران معرفی می‌شوند

رئیس بنیاد نخبگان مازندران گفت: در پایان مهر ماه، 10 طرح برگزیده ملی نخبگان ایران معرفی می‌شوند.

محسن جهانشاهی در حاشیه همایش ملی «تبیین نقش نخبگان فردا در تحقق اقتصاد مقاومتی» در گفت وگو با ایسنا مازندران، اظهار کرد: نخبگان  و فرهیختگان کشور هر سال در ماه مهر به محضر رهبری می‌روند و قرار است در 27 و 28 مهرماه نتیجه دهمین همایش نخبگان را به محضر رهبری ارایه کنیم.

وی افزود: در همایش سال 94 در دیدار نخبگان با رهبری ایشان فرمودند که برای همایش سال 95 نخبگان طرح هایی را مشخص کنند که نقش نخبگان را در اقتصاد مقاومتی تبیین کنند و بر این اساس بنیاد ملی نخبگان فراخوانی را بر این اساس ارایه کرد.

رئیس بنیاد نخبگان مازندران تصریح کرد: از سراسر کشور 350 تا 400 طرح از 31 استان به دبیر خانه بنیاد ملی نخبگان ارسال شد که در نهایت 72 طرح پذیرفته و در این همایش دو روزه مورد داوری قرار گرفته  و از مجموع آن 10 طرح برجسته انتخاب خواهد شد.

وی ادامه داد: روزهای 27 و 28 مهر ماه 10 طرح از دهمین همایش ملی«تبیین نقش نخبگان فردا در تحقق اقتصاد مقاومتی» که در اجلاسیه نخبگان کشور برگزار می شود به محضر رهبری نیز ارایه می‌شود.

جهانشاهی گفت: اغلب طرح ها در حوزه های آی.تی، آی. سی. تی، کشاورزی، فرهنگی، آب؛ محیط زیست، گردشگری و صنایع دستی است.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب