با صندلی‌های نیسان نیازی به ایستادن در صف‌های طولانی نیست

معلوم نیست علاقه بسیار زیاد شرکت نیسان به طراحی و تولید صندلی‌های خودکار از کجا نشات می‌گیرد. ا

با صندلی‌های نیسان نیازی به ایستادن در صف‌های طولانی نیست

معلوم نیست علاقه بسیار زیاد شرکت نیسان به طراحی و تولید صندلی‌های خودکار از کجا نشات می گیرد. اگر به یاد داشته باشید، این شرکت اوایل سال جاری از یک صندلی هوشمند خودکار رونمایی کرد که می‌تواند در پایان جلسات اداری یا ساعات کاری بدون نیاز به دخالت انسان، پشت میز قرار گیرد. اما به نظر می‌رسد این محصول نیسان را راضی نکرده و اکنون این شرکت از صندلی خودکار جدیدی رونمایی کرده است. با تک شات همراه باشید.

 

صندلی جدید نیسان که ProPILOT نام دارد مانند نمونه قبلی یک صندلی خودکار است که قرار است به صورت خاص در رستوران‌های ژاپن فعالیت کند. اگر تا به حال به ژاپن سفر کرده باشید، می دانید که مردم این کشور تقریبا برای هر چیزی صف تشکیل می‌دهند. برای مثال اگر برای رفتن به رستوران، رزرو نکرده باشید، باید مدت زمان زیادی را در صف بایستید یا قید غذا خوردن در آن رستوران را بزنید.

 

صندلی‌های خودکار نیسان مناسب استفاده برای چنین رستوران‌هایی خواهند بود به این ترتیب مشتریان به جای اینکه دقایق طولانی در صف بایستند، می‌توانند روی این صندلی‌ها بنشینند تا نوبتشان شود. زمانی که این صندلی تشخیص دهد صندلی جلویی در حال حرکت است، همزمان با آن حرکت می کند به این ترتیب نیازی نیست که مشتریان برای حرکت کردن صندلی نیز از جای خود بلند شوند.

 

نیسان در حال حاضر از رستوران‌های علاقه مند خرید این صندلی خودکار، قبول سفارش می‌کند و عرضه نهایی این محصول نیز از سال 2017 آغاز خواهد شد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب