تصویر جدیدی از گوشی گوگل پیکسل XL فاش شد

هفته آینده بالاخره گوشی‌های جدید گوگل معرفی خواهند شد و خود این شرکت نیز بارها به وضوح به این مسئله اشاره کرده است. در تاریخ ۴ اکتبر یا ۱۳ مهر، گوگل از محصولات جدیدش رونمایی می‌کند که دو گوشی پیکسل و

تصویر جدیدی از گوشی گوگل پیکسل XL فاش شد

هفته آینده بالاخره گوشی‌های جدید گوگل معرفی خواهند شد و خود این شرکت نیز بارها به وضوح به این مسئله اشاره کرده است. در تاریخ ۴ اکتبر یا ۱۳ مهر، گوگل از محصولات جدیدش رونمایی می‌کند که دو گوشی پیکسل و پیکسل XL نیز جزو آن‌ها هستند.

روز گذشته افشاکننده معروف، ایوِن بِلَس که در توییتر با نام کاربری evleaks@ شناخته می‌شود، تصویری از گوشی پیکسل (نسخه کوچک‌تر گوشی‌های پیکسل) را منتشر کرد. حال ایوِن بِلَس این‌بار تصویری از گوشی پیکسل XL (نسخه بزرگتر گوشی‌های پیکسل) را منتشر کرده است که همان طراحی گوشی پیکسل را در اندازه‌ای متفاوت نشان می‌دهد. انتظار می‌رود که گوشی گوگل پیکسل دارای نمایش‌گری ۵ اینچی با رزولوشن فول اچ‌دی باشد و گوشی بزرگ‌تر که با نام پیکسل XL شناخته می‌شود از نمایش‌گر ۵٫۵ اینچی با رزولوشن QHD بهره ببرد.

گوگل پیکسل

گوگل پیکسل

گوگل پیکسل XL

گوگل پیکسل XL

دو گوشی پیکسل و پیکسل XL احتمالاً با سیستم عامل اندروید ۷٫۱ نوگت عرضه خواهند شد. اگرچه اندروید ۷٫۱ هنوز معرفی نشده است، اما انتظار می‌رود که در رویداد رسانه‌ای گوگل در تاریخ ۴ اکتبر شاهد معرفی این نسخه از سیستم عامل اندروید نیز باشیم. به نظر می‌رسد که اندروید ۷٫۱ با تغییرات مختلف بصری درمقایسه با اندروید ۷ همراه باشد.

انتظار می‌رود که گوشی‌های هوشمند آینده گوگل در مدت کوتاهی پس از معرفی شدن، در بازار عرضه شوند. به هر حال باید صبر کرد و دید که گوگل در رویداد رسانه‌ای خود چه چیزهایی را برای مخاطبان تدارک دیده است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب