ارتقای شرکتهای دانش‌بنیان مستقر در مرکز رشد دانشگاه اصفهان

مدیر امور فناوری مرکز رشد و کارآفرینی دانشگاه اصفهان از رشد کمی و کیفی واحدهای فناور و شرکتهای دانش‌بنیان مستقر در مرکز رشد دانشگاه اصفهان در یک سال اخیر خبر داد.

ارتقای شرکتهای دانش‌بنیان مستقر در مرکز رشد دانشگاه اصفهان

مدیر امور فناوری مرکز رشد و کارآفرینی دانشگاه اصفهان از رشد کمی و کیفی واحدهای فناور و شرکتهای دانش‌بنیان مستقر در مرکز رشد دانشگاه اصفهان در یک سال اخیر خبر داد.

به گزارش ایسنا، دکتر حمیدرضا کوقیگر با اعلام این خبر اظهار کرد: در این مدت سعی شده با پیگیری‌های مستمر فرایندهای داوری، انسجام بخشیدن به فعالیت‌های مرکز و تدوین مکانیزم مناسب پاسخ‌گویی به مراجعین، زمان انتظار جهت استقرار در مرکز از چند ماه به کمتر از دو ماه کاهش یابد. تعامل با نهادهای ارائه دهنده تسهیلات مالی خارج از دانشگاه، از جمله انجمن حامیان فرهنگ قرض‌الحسنه و کارآفرینی اجتماعی و صندوق پژوهش و فناوری استان و تعریف مکانیزم‌های درخواست تسهیلات از دیگر گام‌های برداشته شده در جهت تسهیل فعالیت شرکت‌های مستقر در این مدت به شمار می‌رود.

وی یادآور شد: در نیمه دوم سال جاری بیش از ۲۵ واحد و شرکت فعال در مرکز مستقر خواهند بود.

دکتر کوفیگر در ادامه افزود: اعضای هیات علمی، دانشجویان و حتی اشخاص حقیقی خارج از دانشگاه که دارای ایده‌های نوآورانه بوده و برای تبدیل آن به کسب و کار دارای تیم همکار و برنامه کاری و مالی مناسب هستند، می‌توانند درخواست استقرار در مرکز رشد دانشگاه را ارائه دهند.

وی تبیین آیین‌نامه تاسیس شرکت‌های دانش‌بنیان دانشگاهی، ابلاغی از طرف وزارت علوم، در دانشکده‌ها و تدوین دستوالعملی جهت تحقق آن در دانشگاه اصفهان را از اهداف سال تحصیلی جدید دانست.

مدیر امور فناوری دانشگاه اصفهان، ضمن بیان رئوس برخی از برنامه‌های آتی این مدیریت، به تلاش جدی حوزه معاونت پژوهشی دانشگاه در جهت بهبود امکانات و ارتقای سطح خدمات مرکز اشاره کرد.

فرناز طالبی
پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب