رونمایی از سردیس پروفسور "مجید سمیعی" چهره ماندگار ایران

در مراسمی از سردیس پروفسور مجید سمیعی در مرکز همایش‌ها و نمایشگاه‌های بین‌المللی این سازمان رونمایی شد.

رونمایی از سردیس پروفسور "مجید سمیعی" چهره ماندگار ایران

در مراسمی از سردیس پروفسور مجید سمیعی چهره ماندگار ایرانی و رییس فدراسیون جهانی جراحان مغز و اعصاب دنیا با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی و پروفسور سمیعی در مرکز همایش‌ها و نمایشگاه‌های بین‌المللی این سازمان رونمایی شد.

به گزارش ایسنا، پروفسور مجید سمیعی در این مراسم با تشکر از هنرمندانی که سردیس وی را در منطقه آزاد انزلی طراحی و خلق کردند، اظهار امیدواری کرد که این سردیس میمنتی برای پیشرفت سریع کارها و انگیزه‌ای برای همه افراد فعال در این منطقه و استان باشد.

پروفسور سمیعی در ادامه اعلام کرد که رونمایی از این سردیس را به فال نیک گرفته و امیدوارم که این سردیس انگیزه بیشتری برای دانش آموزان و دانشجویان  به جهت رسیدن به هدف و آرمان‌های بزرگ علمی باشد.

مهندس مسرور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در این دیدار با بیان اینکه تمام تلاش خود را برای تکمیل زیرساختهای استان و کشور صرف می‌کنیم، اظهار کرد: با عنایت به پروژه‌های زیرساختی، توسعه‌ای و در حال احداثی همچون مجتمع بندری کاسپین و برنامه ریزی های صورت گرفته برای توسعه روابط با کشورهای حاشیه دریای خزر، مطمئن هستیم که در سالهای آتی این منطقه به عنوان یک منطقه آزاد توانمند در زمینه تولید، صادرات و گردشگری به کشور های حاشیه خزر و همسایه در سطح بین‌المللی معرفی خواهد شد.

وی خطاب به پروفسور مجید سمیعی گفت: حضور شما به عنوان دانشمند مطرح ایرانی در این منطقه موجب افتخار و مسرت ما و شهروندان منطقه بوده و به عنوان یک گیلانی براین باورم که جنابعالی به عنوان مفاخر و مشاهیر ایران در سطح جهان الگویی ارزشمند برای خودباوری جوانان کشورمان و معرفی توانمندیها و استعدادهای درخشان ایرانیان در سطح دنیا هستید .

بازدید از محدوده فاز تجارت و گردشگری، مرکز تفریحات دریایی و مجتمع بندری کاسپین از مهمترین برنامه‌های دیدار پروفسور سمیعی از منطقه آزاد انزلی بود.

فرناز طالبی
پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
همایش جمع بندی هندسه تحلیلی بخش دوم
چهارم ریاضی     دبیر : سینا محمد پور