تسلا در فکر شهر خورشیدی است

الون ماسک، مدیر و مالک شرکت فناوری تسلا در نظر دارد تا به زودی پروژه تامین و مدیریت برق خورشیدی منازل را عرضه کند.

تسلا در فکر شهر خورشیدی است

الون ماسک، مدیر و مالک شرکت فناوری تسلا در نظر دارد تا به زودی پروژه تامین و مدیریت برق خورشیدی منازل را عرضه کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از ساینس‌دیلی، پروژه سقف خورشیدی تسلا شامل مجموعه مبدل‌های خورشیدی قابل نصب روی سقف، باتری و واحد کنترل مصرف الکتریکی خانه است.
پروژه جدید شرکت تسلا که شهر خورشیدی نامگذاری شده در مرحله اول از علاقه‌مندان دعوت می‌کند تا برای نصب و تجهیز منازل به سیستم تولید و مدیریت برق ثبت‌نام کنند.
در پروژه شهر خورشیدی تسلا مالکان خودروهای برقی تسلا می‌توانند علاوه بر نصب مجموعه شارژر باتری خودرو از امکانات دیگر این شرکت مثل مجموعه مدیریت انرژی خانه از انرژی خورشیدی نیز بهره ببرند.
تسلا در فکر شهر خورشیدی استمجموعه تامین انرژی الکتریکی تسلا علاوه بر تامین برق در روز قادر است تا با ذخیره‌سازی مازاد انرژی روز در طول شب و یا زمان ناپایداری شبکه، برق خانه را تامین کند.
شرکت تسلا قصد دارد تا در اکتبر امسال نمونه آزمایشی این طرح را به علاقه‌مندان معرفی کند. نمونه آزمایشی مجموعه سقف خورشیدی شامل سه سامانه مجزا یعنی واحد تولید برق، واحد مدیریت و باتری توانمند است.
طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده در صورت حمایت علاقه‌مندان، مجموعه سقف خورشیدی در اواخر سال 2017 تولید و عرضه می‌شود. این مجموعه به صاحبان خانه کمک می‌کند تا برق مورد نیاز خود را به صورت مستقل و رایگان از خورشید دریافت کنند.
تسلا در فکر شهر خورشیدی استتسلا در فکر شهر خورشیدی استتسلا در فکر شهر خورشیدی استتسلا در فکر شهر خورشیدی استتسلا در فکر شهر خورشیدی است

فرناز طالبی
پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب