رونمایی ایسوس از نمایشگرهای سری پزشکی بمنظور جلوگیری از اشتباه

ایسوس به‌عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان نمایشگر در جهان، برای هر نوع کاربردی، کالایی اختصاصی و متناسب با نیاز کاربران آن، طراحی و تولید می‌کند.

رونمایی ایسوس از نمایشگرهای سری پزشکی بمنظور جلوگیری از اشتباه

امروزه در دنیای پزشکی، با توجه به ظهور عصر دیجیتال، تصویربرداری و مشاهده تصاویر پزشکی به صورت دیجیتالی انجام می شود.این امکان باعث شده تا بررسی‌ها دقیق‌تر شده و نسبت به راه‌کارهای چاپی مقرون به‌صرفه‌تر باشد. به‌همین منظور در این خبر قصد داریم تا شما را با نمایشگرهای پزشکی ایسوس آشنا کنیم:

نمایشگر پزشکی ایسوس HA2402، برای تفسیر دقیق تصویربرداری پزشکی

تفسیر قابل اعتماد تصویر برداری پزشکی و نمایش آن، یکی از پروسه های حیاتی در صنعت سلامت و درمان است. نمایشگر پزشکی ایسوس HA2402، با تفکیک‌پذیری 1200 در 1920، برای نمایشی دقیق از تصاویر پزشکی و نتایج دقیق طراحی و بهینه سازی شده است. تطابق کامل با استاندارد تصویربرداری دیجیتال و ارتباطات در پزشکی (DICOM) بخش 14 از دیگر ویژگی‌های این مدل است. نمایشگر HA2402 برای نمایش تصاویر سیاه و سفید، شامل پروسه‌های تصویربرداری با اشعه ایکس، تصویربرداری MR، پرتونگاری مقطعی تابش پوزیترون (PET)، پرتونگاری کامپیوتری (CT) و تجهیزات اولترا سوند بهینه شده است.

 

رونمایی ایسوس از نمایشگرهای سری پزشکی بمنظور جلوگیری از اشتباه

 

سازگار با استاندارد DICOM بخش 14  برای ارتباط با  PACS

نمایشگر HA2402 ایسوس به‌صورت پیش‌فرض با استاندارد DICOM بخش 14 کالیبره شده و ثبات دقت و وضوح تصویر را تضمین می‌کند. HA2402 ایسوس با 8 بیت از 10 بیت یک جدول سایه‌زنی رنگ خاکستری، برای انتخاب دقیق و واضح سایه‌زنی رنگ خاکستری استفاده می‌کند که نتیجه آن شناسایی بسیار دقیق سایه‌زنی رنگ سیاه و سفید است. این رندرینگ پیشرفته از تصاویر سیاه و سفید پزشکی، HA2402 را به نمایشگری ایده آل در محیط‌های درمانی تبدیل کرده است.

 

رونمایی ایسوس از نمایشگرهای سری پزشکی بمنظور جلوگیری از اشتباه

 

انطباق استانداردهای HA2402، تضمینی همه جانبه برای کاربردهای یک‌پارچه با فناوری PACS است. با نگاه طولانی مدت، این نمایشگر می‌تواند جایگزین مناسبی برای حذف هزینه‌های سرویس و نگهداری فیلم‌های رادیولوژی و دیگر مشکلات ناشی از آن در موسسه‌های درمانی باشد.

ساختار DICOM یک استاندارد ساختار ذخیره‌سازی تصویر است که توسط سیستم PACS استفاده شده و این فناوری به‌طور گسترده در صنعت تصویربرداری پزشکی، ذخیره‌سازی  و نگهداری تصاویر پزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

5 حالت پیش‌فرض تصویر برای بهبود بهره‌وری

5 مود برای استفاده آسان در این نمایشگر، به کاربر اجازه می‌دهد تا خیلی راحت با توجه به نیاز خود، نحوه نمایش را در استاندارد مورد نظر انتخاب کند. هم‌چنین برای مدل‌های DICOM سه حالت استاندارد، مد Blue-Base و مد شفاف (Clear-Base) نیز وجود دارد. علاوه بر آن مد کارامد Light Box هم در این نمایشگر برای نمایش فیلم‌های رایج پزشکی، درون سازی شده است. تمامی اینها با هم نمایشگری را به وجود می‌آورند که نیاز آن در هر کلینیک تخصصی حس می‌شود.

 

رونمایی ایسوس از نمایشگرهای سری پزشکی بمنظور جلوگیری از اشتباه

 

استاندارد ایمنی رده پزشکی در منبع تغذیه

نمایشگر پزشکی HA2402، دارای گواهینامه‌های استانداردهای UL/IEC/CE 60601-1 برای ایمنی پزشکی در منبع تغذیه است. هم‌چنین در بخش زیست محیطی دارای گواهینامه کیفیت ISO13485 نیز است.

 

پنل IPS برای تصویر و دقت رنگ

برای کیفیت مطلوب تصویر، HA2402 از پنلی با فناوری IPS استفاده می‌کند که حاصل آن تصویری با زاویه دید افقی و عمودی 178 درجه‌ای برای کاربر است. تصاویر در هر زاویه‌ای با بهره‌گیری از این فناوری، کمترین افت کیفیت از نظر شفافیت، ماهیت رنگ و کنتراست را خواهند داشت.

 

رونمایی ایسوس از نمایشگرهای سری پزشکی بمنظور جلوگیری از اشتباه

 

به همراه تصویر عریض 16:10 بیشتر ببینید

HA2402 دارای نسبت تصویر 16:10 است که فضای قابل ملاحظه بیشتری را نسبت به استاندارد 4:3 دارد. این حالت ایده‌آل برای نمایش چند برنامه درمانی و تصویر به‌صورت کنار هم است و از این رو میزان سرعت عمل و کارایی را افزایش می‌دهد.

 

قابلیت تغییر وضعیت برای بهبود استفاده

HA2402 می‌تواند به‌صورت مورب یا چرخیده قرار گیرد و با قابلیت تنظیم ارتفاع و چرخش دلخواه، به کاربر امکان استفاده برای نمایش تصاویر در حالت عمودی را نیز می‌دهد.

 

رونمایی ایسوس از نمایشگرهای سری پزشکی بمنظور جلوگیری از اشتباه

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب