لایکا و هواوی به همکاری خود در بخش دوربین ادامه می‌دهند

لایکا و هواوی برنامه خود را برای مرکز تحقیقات و نوآوری جدیدی که در مقر لایکا در وتسلار آلمان واقع شده است،

لایکا و هواوی به همکاری خود در بخش دوربین ادامه می‌دهند

لایکا و هواوی برنامه خود را برای مرکز تحقیقات و نوآوری جدیدی که در مقر لایکا در وتسلار آلمان واقع شده است، اعلام کردند. این مرکز تحقیقاتی و نوآوری Max Berek Innovation Lab  نام خواهد داشت که به نام Max Berek، سازنده نخستین لنزهای لایکا و مسئول طراحی بیش از ۲۰ لنز برای دوربین‌های ۳۵ میلی‌متری افسانه‌ای، اشاره می‌کند.

به توجه به اعلام هواوی، این مرکز تحقیقاتی و نوآوری جدید به توسعه بیشتر سیستم‌های نوری و فناوری‌های مبتنی بر نرم‌افزار به منظور بهبود کیفیت تصویربرداری در طیف گسترده‌ای از برنامه‌ها در گوشی‌های موبایل و دستگاه‌های عکاسی، کمک خواهد کرد. در این مرکز به بخش‌های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده نیز پرداخته خواهد شد.

همکاری هواوی و لایکا در بخش دوربین مورد جدیدی نیست، چراکه در هواوی در ساخت دروبین دوگانه گوشی هوشمند هواوی پی ۹ از همکاری کمپانی لایکا بهره برده بود. اما حال و با تاسیس مرکز تحقیقاتی و نوآوری Max Berek Innovation Lab، همکاری هواوی و لایکا به سطح جدیدی وارد شده است و باید صبر کرد و دید که نتیجه این همکاری چه تاثیری در آینده بخش دوربین گوشی‌های هوشمند و سایر دستگاه‌های عکاسی خواهد داشت.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
پیوستگی از حساب دیفرانسیل و انتگرال
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم رياضي)
دبیر : حمید علیزاده