اچ‌تی‌سی بر روی سه گوشی جدید کار می‌کند

هفته گذشته شاهد یک کانسپت جذاب از یک گوشی هوشمند اچ‌تی‌سی بودیم که با نام اوشن یا همان اقیانوس معرفی شد

اچ‌تی‌سی بر روی سه گوشی جدید کار می‌کند

هفته گذشته شاهد یک کانسپت جذاب از یک گوشی هوشمند اچ‌تی‌سی بودیم که با نام اوشن یا همان اقیانوس معرفی شد و توسط یکی از طراحان سابق اچ‌تی‌سی به بیرون درز کرده بود. بدنه حساس به فشار، رابط کاربری Sense Touch و ویدیویی از قابلیت‌های خاص که موردتوجه و علاقه عموم قرار گرفت. حالا اما بازار شایعات داغ شده و به نظر می‌رسد سری اوشن واقعاً در دستور کار اچ‌تی‌سی قرار دارد و این سازنده قصد تولید سه گوشی هوشمند مختلف از این سری را دارد.

بر اساس افشای شخصی به نام LlabTooFeR در حساب توییترش این دستگاه‌ها با نام رمز Ocean Master، Ocean Note و Ocean Smart شناخته می‌شوند. گذشته از نام، LlabTooFeR هیچ اطلاعات و مشخصاتی از این گوشی‌ها ارائه نمی‌دهد. با این حال احتمال می‌رود اسمارت، مدل پایه؛ مستر مدل قوی‌تر و نوت مدلی با صفحه‌نمایش بزرگتر باشند. هرچند همه این موارد بر اساس حدس و گمان است.

ظاهراً در حال حاضر اچ‌تی‌سی با دو گوشی گوگل یعنی پیکسل و پیکسل اکس ال که هر دو قرار است چهارم اکتبر رونمایی شوند، مشغول است. اما به‌تازگی این شرکت تایوانی سری دیزایر را با دو گوشی جدید ادامه داد و در آینده ممکن است سری اوشن هم بتواند جان تازه‌ای در رگ‌های اچ‌تی‌سی بدمد و آینده این شرکت را متحول سازد. نظر شما درباره آینده اچ‌تی‌سی چیست؟

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب