چگونه در آی‌فون ۷ اسکرین شات بگیریم

آخرین پرچم‌دار اپلی‌ها با نوعی جدید از دکمه هوم تولید شده است

چگونه در آی‌فون ۷ اسکرین شات بگیریم

آخرین پرچم‌دار اپلی‌ها با نوعی جدید از دکمه هوم تولید شده است و همچون گوشی‌های قدیمی این شرکت دارای دکمه فیزیکی نیست، اما در آن تکنولوژی به کار رفته است که همان حس فشردن یک دکمه فیزیکی را به کاربر القا می‌کند. حتی زمانی که شما دستگاه را خاموش کنید متوجه خواهید شد که با فشردن آن به دلیل وجود یک موتور تولید کننده لرزش، کاملاً تصور می‌شود که بر روی یک دکمه فیزیکی کلیک شده است.

در همین راستا و ایجاد تغییر در دکمه هوم شاید برای شما هم سؤال پیش بیاید که چگونه می‌توان در آی‌فون ۷ و آی‌فون ۷ پلاس اسکرین شات گرفت، برای انجام این کار همچون گوشی‌های قبلی این شرکت تنها کافی است که دکمه پاور در سمت راست دستگاه را نگاه‌دارید و دکمه هوم را فشار دهید، توجه داشته باشید که فشردن این دو دکمه کاملاً باید همزمان انجام شود. نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که شما باید دکمه هوم را کاملاً فشار دهید و نباید یک ضربه آرام به آن بزنید.

iphone-7-screenshot-h12

پس از انجام این کار شما صدای یک کلیک را شنیده و صفحه‌نمایش به حالت سفید در خواهد آمد و تصویر در گالری شما ذخیره خواهد شد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب