ساخت بازی Call of Duty: Infinite Warfare به پایان رسید

صبح امروز بالاخره انتظار علاقه‌مندان به سری بازی‌های ندای وظیفه به‌پایان رسید،

ساخت بازی Call of Duty: Infinite Warfare به پایان رسید

صبح امروز بالاخره انتظار علاقه‌مندان به سری بازی‌های ندای وظیفه به‌پایان رسید، زیرا این نسخه از بازی نیز به مرحله گلد یا طلایی رسید، اگر با دنیای بازی‌های رایانه‌ای آشنا باشید حتماً می‌دانید که گلد یا طلایی شدن به معنی به‌پایان رسیدن مراحل ساخت بازی است و همچنین دیگر نباید نگران تاخیر در عرضه این بازی باشیم.

Infinity Ward در صفحه توییتر خود اینگونه این خبر را اعلام کرده است:

ما گلد شدیم و برای انتشار نسخه بتای چندنفره و تمام بهینه‌سازی‌هایی که با بازی کردن شما می‌توانیم برای انتشار بازی انجام دهیم بسیار هیجان‌زده ایم.

این بیانیه به این معنی است که توسعه بازی به‌پایان یافته و سازندگان بازی در حال آماده‌سازی برای کپی کردن بازی بر روی دیسک‌ها هستند. البته به نظر می‌رسد که ریمستر Modern Warfare بازی نیز به مراحل پایانی خود رسیده است تا گیمرها بتوانند هردو را تهیه و بازی کنند. بااین‌حال Infinity Ward در حال آماده سازی برای عرضه نسخه بتای Infinite Warfare در ماه اکتبر برای دو کنسول اکس باکس وان و پلی استیشن است و مراحل بهبود و متعادل‌سازی بازی توسط پچ های به روز رسانی انجام خواهد گرفت.

باوجود تاخیر در بعضی بازی‌های مورد انتظار، شنیدن این خبر که نسخه جدید بازی ندای وظیفه بدون تاخیر عرضه می‌شود، خبر بسیار خوبی است، بااین‌وجود گیمرهای اکس باکس وان، پلی استیشن و کامپیوترهای شخصی می‌توانند در روز ۴ نوامبر این بازی را دریافت کنند و از آن لذت ببرند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب