اختصاص 6 میلیارد برای توسعه و ایجاد فضاهای آموزشی در سیستان

مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: اختصاص ردیف مستقل برای توسعه وایجاد فضاهای آموزشی در مدت سه سال با 6 میلیارد تومان اعتبار اهمیت ویژه ای دارد.مدیرکل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: اختصاص ردیف مستقل برای توسعه وایجاد فضاهای آموزشی در مدت سه سال با 6 میلیارد تومان اعتبار اهمیت ویژه ای دارد.

علیرضا نخعی در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا اظهارکرد: مهر امسال برای آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان یک مهر ماندگار بود چرا که زنگ مدرسه در نقطه صفر مرزی توسط معاون رئیس جمهور دکتر نوبخت نواخته شد.
 
مدیرکل آموزش و پرورش استان افزود: اختصاص ردیف مستقل برای توسعه وایجاد فضاهای آموزشی در مدت سه سال با 6 میلیارد تومان اعتبار از اهمیت ویژه ای دراین استان  برخورداراست.
 
 
نخعی گفت: یک میلیارد و دویست میلیون مترمربع فضای آموزشی استاندارد لازم است تادر بخش توسعه فضاهای آموزشی به میانگین کشور دست پیدا کنیم.
 
مدیرکل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان خواهان تخصیص برای تکمیل اعتبار باقیمانده و نقدینگی برای 96هزار کودک بازمانده از تحصیلی شد که در سال گذشته در کلاس در حضور پیدا کرده اند.
 
 
نخعی افزود : برای رسیدن به میانگین کشوری نیازمند نگاه ویژه برای جبران کمبود 12هزارو 600 معلم هستیم.