همکاری قریب‌الوقوع اوکولوس و ام‌اس‌آی

به نظر می‌رسد که مسئولان شرکت اوکولوس قصد دارند تا درزمینهٔ فناوری واقعیت مجازی با شرکت ام‌اس‌آی همکاری‌های گسترده‌ای را آغاز کنند.

به نظر می‌رسد که مسئولان شرکت اوکولوس قصد دارند تا درزمینهٔ فناوری واقعیت مجازی با شرکت ام‌اس‌آی همکاری‌های گسترده‌ای را آغاز کنند.

واقعیت مجازی یکی از مهم‌ترین و رو به رشدترین فناوری‌ها در بازار امروزی کامپیوتر به‌حساب می‌آید و به همین دلیل نیز شرکت‌های مختلف برای موفقیت در این بازار به رقابت تنگاتنگ دست می‌زنند.

شرکت اوکولوس که یکی از مهم‌ترین عینک‌های واقعیت مجازی یعنی اوکولوس ریفت را در اختیار دارد به‌تازگی به دنبال یافتن شرکتی در جهت همکاری برای پشتیبانی کامپیوترهای خانگی از این سیستم بوده است.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده، کمپانی مدنظر مسئولان اوکولوس شرکت میکرو استار اینترنشنال یا همان ام‌اس‌آی است. البته دو طرف هنوز به توافق دست پیدا نکرده‌اند.

گفته می‌شود که یکی از مواردی که می‌تواند وقوع چنین همکاری‌ای را محتمل‌تر سازد، همکاری شرکت‌های مایکروسافت و اوکولوس درزمینهٔ ترویج محصولات واقعیت مجازی است.

به‌این‌ترتیب با استفاده از ام‌اس‌آی که یکی از مهم‌ترین تولیدکنندگان کامپیوترهای خانگی در جهان به‌حساب می‌آید می‌توان شرایط بهتری را برای اوکولوس پیش‌بینی کرد.

منبع :

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره انتخاب رشته دانشگاه آزاد، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ، نحوه چیدمان رشته ها ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب