ویرایش واقعیت مجازی با موتور بازی‌سازی

یکی از شرکت‌های بازی‌سازی به‌تازگی با سیستم بسیار هوشمندانه‌ای شروع به ارائه ساختاری کرده است که به کمک آن می‌توان محتوای داخلی محیط ساختارهای واقعیت مجازی را به کمک یک موتور بازی‌سازی تولید کرد.

ویرایش واقعیت مجازی با موتور بازی‌سازی

یکی از شرکت‌های بازی‌سازی به‌تازگی با سیستم بسیار هوشمندانه‌ای شروع به ارائه ساختاری کرده است که به کمک آن می‌توان محتوای داخلی محیط ساختارهای واقعیت مجازی را به کمک یک موتور بازی‌سازی تولید کرد.موتور بازی‌سازی آنریل انجین را می‌توان یکی از مشهورترین موتورهای بازی‌سازی در سراسر جهان به‌حساب آورد.

این موتور بازی‌سازی ویژه دارای قابلیت‌های بسیار زیادی است که موجب می‌شود تا بسیاری از شرکت‌ها به سراغ آن بروند و بازی‌های کامپیوتری بسیار با کیفتی را به کمک آن تولید کنند.

با این‌ وجود به‌تازگی کاربری ویژه و جدیدی برای این موتور ایجاد شده است که به کاربران اجازه می‌دهد تا بتوانند به کمک این موتور، در محیط داخلی یک دنیای واقعیت مجازی، اقدام به ساخت محتوا برای آن کنند.

تیم سویینی به‌ عنوان موسس شرکت اپیک گیمز دراین‌باره می‌گوید که این شرکت در تلاش است تا این ساختار را با عینک‌های واقعیت مجازی مانند اوکولوس ریفت سازگار کند.

نکته مهم این است که تا به امروز استفاده از عینک‌های واقعیت مجازی تنها به تجربه‌ای مانند انجام بازی‌های کامپیوتری شبیه بوده است ولی این امکان طراحی‌شده توسط اپیک گیمز می‌تواند این ساختار را به‌کلی تغییر بدهد.

این سیستم شامل یک ادیتور کامل از موتور آنریل انجین نسخه ۴ است که موجب می‌شود تا کاربران بتوانند با حضور مجازی در محیط واقعیت مجازی، هرکجا که می‌خواستند، ابزار تغییر دادن ساختار محیطی را مورداستفاده قرار بدهند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب