اپل نمایشگر ۵ هزار پیکسلی تولید می‌کند

شرکت اپل طی پنج سال گذشته نمایشگرهای Thunderbolt را با کیفیت 2560 در 1440 پیکسل در اختیار کاربران گذاشت.

اپل نمایشگر ۵ هزار پیکسلی تولید می‌کند

چندی پیش اعلام شد اپل تولید نمایشگرهای Thunderbolt را متوقف کرده است و در راستای این خبر منابع آگاه اعلام کردند شرکت اپل قصد تولید نمایشگرهای ۴ یا ۵ هزار پیکسلی را برای کاربران مک دارد.شرکت اپل طی پنج سال گذشته نمایشگرهای Thunderbolt را با کیفیت ۲۵۶۰ در ۱۴۴۰ پیکسل در اختیار کاربران گذاشت و روز گذشته با انتشار بیانیه‌ای تایید کرد که برای همیشه تولید این نمایشگرها را متوقف کرده است.

سخنگوی اپل در این بیانیه گفت: «ما تولید نمایشگرهای Thunderbolt را متوقف کرده‌ایم. تا زمانی که تمام نمایشگرهای تولید شده در این سری از محصولات به اتمام برسند در سایت Apple.com، فروشگاه‌های زنجیره‌ای اپل و مراکز فروش محصولات اپل موجود خواهند بود. همچنین نمایشگرهای باکیفیت فراوانی وجود دارند که در شرکت‌های دیگر ساخته می‌شوند و کاربران مک می‌توانند از آنها استفاده کنند.»

در حالی که اپل به کاربران خود توصیه کرده است نمایشگرهای مورد نیاز را از دیگر شرکت‌ها تهیه کنند، بر اساس برخی گمانه‌زنی‌ها اعلام شده است که این شرکت سری جدید نمایشگرهای Thunderbolt را با کیفیت ۴ یا ۵ هزار پیکسلی تولید می‌کند.

شایعات منتشر شده نشان پس از برگزاری کنفرانس سالانه WWDC اپل در ماه گذشته قوت گرفت. در این کنفرانس گفته شد نسل جدید مانیتورهای اپل پردازنده گرافیکی داخلی دارد و به سیستم DisplayPort 1.2 مجهز شده است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب