ایران - روسیه، یک گام تا جاودانه شدن

تیم ملی فوتسال ایران در حالی بامداد چهارشنبه به مصاف روسیه می‌رود که در صورت پیروزی، برای اولین‌بار به فینال جام جهانی صعود کرده و به عنوان پرافتخارترین رشته تیمی در تاریخ ورزش کشور نیز جاودانه خواهد

ایران - روسیه، یک گام تا جاودانه شدن

تیم ملی فوتسال ایران در حالی بامداد چهارشنبه به مصاف روسیه می‌رود که در صورت پیروزی، برای اولین‌بار به فینال جام جهانی صعود کرده و به عنوان پرافتخارترین رشته تیمی در تاریخ ورزش کشور نیز جاودانه خواهد شد.

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتسال ایران در چارچوب مرحله نیمه نهایی جام جهانی ۲۰۱۶ کلمبیا از ساعت ۳:۳۰ بامداد فردا (چهارشنبه) در ورزشگاه "کولیسئو ایوانه" شهر مدئین به مصاف روسیه خواهد رفت.

تیم ملی فوتسال ایران در صورت پیروزی مقابل روسیه، بهترین افتخار تاریخ را در بین رشته‌های تیمی ایران به نام خود ثبت خواهد کرد، چرا که تا کنون هیچیک از رشته‌های تیمی ورزش ایران نتوانسته جواز حضور در فینال مسابقات جهانی را کسب کند و ملی‌پوشان فوتسال ایران در صورت رسیدن به این مهم، افتخار دیگری را به گنجینه افتخارات خود اضافه خواهند کرد.

ملی‌پوشان فوتسال ایران با پیروزی مقابل پاراگوئه و روس‌ها با شکست اسپانیا نایب قهرمان دوره قبل پا به این بازی می‌گذارند. روسیه در حالی موفق شد از سد اسپانیا بگذرد که در آخرین بازی با ماتادورها در فینال جام ملت‌های اروپا شکست خورده بود. ایران در حالی از سد پاراگوئه گذشت که در آخرین بازی مقابل این تیم در رده‌بندی جام جهانی کوچک متحمل شکست شده بود.

«ناظم الشریعه» در صورت پیروزی تیم ملی ایران در این بازی بزرگترین افتخار را برای فوتسال ایران رقم زده است اما جالب است بدانید او در اولین بازی که به عنوان سرمربی روی نیمکت تیم ملی نشست، ایران با روسیه بازی داشت و اتفاقا تیم ملی در آن بازی به برتری رسید.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب