دانشکده توانبخشی در بابل افتتاح شد

با حضور پروفسور سمیعی دانشکده توانبخشی بابل افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

دانشکده توانبخشی در بابل افتتاح شد

عصر روز دوشنبه با حضور پروفسور سمیعی رئیس انجمن جهانی جراحی مغز و اعصاب دانشکده توانبخشی بابل افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل در این مراسم گفت: افتخار می‌کنیم که سال جدید تحصیلی دانشگاه علوم پزشکی بابل مزین به حضور مردی از تبار بوعلی سینا شد و دانشکده توانبخشی به دستان وی افتتاح شد.

مظفر ربیعی عضویت سمیعی را به عنوان هیأت علمی و استاد افتخاری این دانشگاه را به فال نیک گرفت و افزود: دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل دو بال توانمند پرواز علمی استان است.

وی تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی بابل به مساحت 40 هکتار به عنوان نخستین دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سال 62 تأسیس شد.

این مسؤول با اشاره به اینکه این دانشگاه 3 هزار دانشجو و 300 عضو هیأت علمی دارد، خاطرنشان کرد: این دانشگاه دارای هفت دانشکده است و در سال 92 به جمع دانشگاه تیپ یک کشور پیوست.

ربیعی گفت: بیمارستان 372 تختخوابی آیت‌الله روحانی(ره) بزرگ‌ترین بیمارستان مازندران و شمال کشور، مرکز پیوند دیالیز شهید بهشتی بابل با هزار پیوند موفق، بزرگ‌ترین مرکز دیالیز شمال کشور، بیمارستان کودکان امیرکلا یکی از معدود مراکز موفق اطفال کشور، مرکز باروری و ناباروری فاطمه الزهرا(س) با درمان بیش از هزار بیمار بزرگ‌ترین مرکز درمانی باروری شمال کشور در بابل قرار داشته و از افتخارات کشور است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب