اعطای جایزه ملی فاب به 3 محصول برگزیده همایش ملی مدیران فناوری

در چهارمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات به سه دستاورد جایزه ملی فناوری اطلاعات (فاب) در سه سطح طلایی، نقره‌ای و برنزی اهدا می‌شود.

اعطای جایزه ملی فاب به 3 محصول برگزیده همایش ملی مدیران فناوری

در چهارمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات به سه دستاورد جایزه ملی فناوری اطلاعات (فاب) در سه سطح طلایی، نقره‌ای و برنزی اهدا می‌شود.

به گزارش ایسنا، کمیته علمی چهارمین همایش مدیران فناوری اطلاعات، از میان 62 محصول دریافتی، براساس 3 معیار اصلی علمی-فناوری، سیاستی-مدیریتی و فرهنگی-اجتماعی  18 محصول را به عنوان محصول برگزیده انتخاب کرد.

از میان این محصولات، سه محصول شایسته دریافت جایزه ملی فناوری اطلاعات (فاب) هستند که در روز همایش معرفی می‌شوند ضمن آن که از سایر دستاوردهای برگزیده، شامل مقالات، ایده‌ها و محصولات برگزیده، نیز در روز همایش تقدیر به عمل می‌آید.

دستاوردهای ارائه ‌شده در موضوعاتی نظیر شبکه‌های اجتماعی، جویشگرها، سامانه‌های مدیریت اطلاعات، سامانه‌های مدیریت منابع، آموزش الکترونیکی، سامانه‌های مدیریت کسب‌وکار، موتورهای جست‌وجو و تجارت الکترونیکی است.

همچنین، در بخش مقالات، از مجموع مقالات داوری شده، 9 مقاله برای ارائه شفاهی، 17 مقاله برای ارائه پوستر و 10 مقاله برای درج در خلاصه مقالات انتخاب شدند که از این میان 5 مقاله به عنوان مقالات برگزیده ذیل محورهای سه‌گانه همایش چهارم معرفی می‌شوند.

در بخش ایده‌های این همایش نیز پس از ارزیابی و داوری نهایی یک ایده برتر و 3 ایده انتخاب شدند.

18 محصول برگزیده شده و به دستاورد جایزه ملی فناوری اطلاعات (فاب) در سه سطح طلایی، نقره‌ای و برنزی اهدا خواهد ‌شد.

چهارمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات از سوی پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران روز چهارشنبه 7 مهر 1395 مجتمع  غدیر جنب دانشگاه علوم انتظامی امین، واقع در بزرگراه همت غرب برگزار می‌شود.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب