چرخ‌های هوشمندی که در کنار مشتری حرکت می‌کنند

فروشگاه زنجیره‌ای والمارت چرخ هوشمندی برای خرید ارایه کرده است که می‌تواند به صورت خودکار در کنار مشتری حرکت کند.

چرخ‌های هوشمندی که در کنار مشتری حرکت می‌کنند

انسان امروزی تمایل فراوان دارد همه ابزارهای زندگی روزمره را با فناوری ادغام کند و در این راستا قرار است به جز خودروهای خودروان، سبدهای چرخدار خرید در فروشگاه‌ها هم بدون دخالت افراد حرکت کنند.فروشگاه زنجیره‌ای والمارت در آمریکا حق امتیاز جدیدی را به ثبت رسانده است که بر اساس آن یک چرخ دستی مخصوص خرید به سیستم راننده اتوماتیک مجهز می‌شود. این چرخ دستی شکل ظاهری شبیه به چرخ‌های فروشگاهی معمولی دارد و در عین حال، چرخ‌های آن از طریق سیستم هوشمند کنترل مرکزی در کنار صاحب خود حرکت می‌کند.

سیستم جدید به گونه‌ای ساخته شده است که می‌تواند به چرخ‌های فروشگاهی معمولی هم اضافه شود تا آنها را هوشمند کند.

بر اساس اطلاعات ثبت شده توسط فروشگاه زنجیره‌ای والمارت، مشتریان می‌توانند بدون نیاز به هُل دادن چرخ دستی، آن را در کنار خود به حرکت درآورند. سیستم هوشمند ارایه توسط این فروشگاه به دوربین و حسگرهای ویژه مجهز شده است و برای هر دستگاه یک رابط کاربری ویژه تعریف شده است که از طریق اپلیکیشن موبایلی می‌توان آن را کنترل کرد. همچنین یک موتور پیش‌راننده نیز در این چرخ‌ها تعبیه شده است تا آنها را به سمت جلو هدایت کند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب