تعویض باتری هم مشکل انفجار گلکسی نوت 7 را حل نکرد

اپل فعلا یکه‌تاز میدان فروش موبایل است و سامسونگ، بدشانس این میدان که گویا بداقبالی‌هایش تمامی ندارد!

تعویض باتری هم مشکل انفجار گلکسی نوت 7 را حل نکرد

علیرغم تعویض هزاران گوشی نوت ۷ سامسونگ و استفاده از باتری های جدید در آنها باز هم این مشکل برطرف نشده و برخی خریداران از تداوم مشکل حتی بعد از تعویض باتری خبر می‌دهند.کاربران این گوشی در سراسر جهان به دنبال فراخوان سامسونگ برای تعویض باتری به نمایندگی‌های این شرکت مراجعه کرده‌اند. اما آنها می‌گویند باتری‌های جدید هم مشکلاتی دارند و به نظر می‌رسد خطر آتش گرفتن آنها به طور کامل برطرف نشده است.

برخی گزارش‌های خبری در کره از وقوع آتش‌سوزی‌های جدید در گوشی‌های نوت ۷ خبر می‌دهد، هر چند سامسونگ هنوز در این زمینه اطلاع‌رسانی دقیقی نکرده است. یکی از سخنگویان این شرکت مدعی شده مشکلات جدید ربطی به باتری‌های سامسونگ ندارد و البته موضوع به طور دقیق در حال بررسی است.

یکی از مشکلات جدید مربوط به باتری نوت ۷ خالی شدن سریع شارژ آن است. یکی از کاربران در این مورد گفته است که بعد از یک شب شارژ گوشی تنها ۱۰ درصد شارژ به آن اضافه شده است. یک کاربر دیگر هم گفته که در عرض تنها ۳۹ دقیقه شارژ باتری نوت ۷ وی از ۷۵ به ۴۹ درصد کاهش یافته است.باتری‌های معیوب نوت ۷ در یک ماه اخیر برای سامسونگ به شدت جنجال آفریده و این شرکت حتی از شرکت چینی تازه‌ای برای تولید این باتری‌ها بهره گرفته و باید دید در آینده مشکل مذکور برطرف می‌شود یاخیر.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب