نوروز 96

رندرهای بیشتری از Pixel و Pixel XL گوگل منتشر شد

فصل پاییز برای طرفداران اندروید، زمانی است که می‌توانند انتظار عرضه نسخه جدیدی از اندروید و همچنین سخت افزار جدیدی از طرف گوگل که به این سیستم عامل مجهز است را داشته باشندپیشتر یک میانجی در ساخت این گوشی ها همکاری داشت که یا ال جی ، سامسونگ و یا هواوی بودند که در ساخت نکسوس هابا گوگل همکاری می کردند. اما امسال، به نظر می رسد اوضاع فرق کرده است و گوگل تبلیغاتی در خصوص دستگاه های "ساخت گوگل" داشته و قصد دارد اسمارت فون های اندرویدی را به سری پیکسل خود اضافه کند. تا کنون شایعات و اخبار زیادی در خصوص دو اسمارت فون پیکسلی گوگل که در راه هستند شنیده و خوانده ایم. این دو گوشی قرار است هفته آینده رونمایی شوند وبه تازگی نیز رندرهای دیگری از این دو گوشی در فضای وب منتشر شده است. در ادامه با تک شات همراه باشید.

این دو رندر سه بعدی که توسط کاربر توییتر به نام @iamaniff منتشر شده به دو اسمارت فون Pixel و Pixel XL منسوب شده اند. این توییت در Reddit به اشتراک گذاشته شد که زیاد هم مورد استقبال قرار نگرفت. اما شاید پیش از رونمایی از این دو محصول در هفته آینده بد نباشد نگاهی به این دو رندر بیاندازیم. طراحی استفاده شده در این رندرها که فقط پنل پشتی گوشی را نشان می دهد، مشابه تصاویری است که چندی پیش از این دو گوشی منتشر شده بود، فقط در این رندرها فلش دوربین دیده نمی شود. البته در نظر داشته باشید که این رندرها فقط ممکن است زایده تصورات یکی از طرفداران این برند باشد. این توییت در ضمن همراه با این توضیح بود که "ساخت اچ تی سی، تایید شده گوگل" که اینگونه تعبیر می شود که اچ تی سی در طراحی این محصول آزادی عمل کامل داشته است. اما از آنجایی که قرار است گوگل از عنوان "ساخت گوگل" و لوگوی معروف G در پیکسل ها استفاده کند زیاد نمی توان به نقش اینچنین پررنگ اچ تی سی اعتماد کرد.

در هر حال تا زمان رونمایی از محصولات جدید گوگل زمان زیادی باقی نمانده است. از آنجایی که بر اساس شایعات این دو گوشی از دوربین های پیشرفته و اسنپدراگون 820 یا 821 برخوردارند و نخستین دستگاه هایی هستند که از Daydream بهره می برند، به نظر می رسد ارزش این انتظار را داشته باشند.

منبع :