اچ تی سی و ساخت سه گوشی جدید

هفته گذشته طراحی مفهومی جذاب Ocean اچ تی سی توسط یک از طراحان این شرکت لو رفت ا اما به لطف یک توییت جدید از LlabTooFeR، ظاهراً اچ تی سی قصد دارد سه مدل مختلف از این دستگاه را به بازار عرضه کند.

اچ تی سی و ساخت سه گوشی جدید

نام رمزی یکی از این سه دستگاه Ocean Master است و دو مدل دیگر نیز با نام های Ocean Note و Ocean Smartبه کاربران عرضه خواهد شد. در این طراحی مفهومی از یک فریم حساس به فشار در کنار Sense Touch بهره گرفته شده و خبری از دکمه های فیزیکی و اختصاصی نخواهد بود. هم اکنون کلیپ تبلیغاتی این گوشی و قابلیت های ویژه آن نظر همگان را به خود جلب کرده است. اکنون شایعات اخیر در مورد ویژگی ها و مشخصات دستگاه Ocean است و ظاهراً سه مدل مختلف از این دستگاه تولید خواهد شد.


به غیر از این نام ها، LlabTooFeR هیچ اطلاعات دیگری در مورد این گوشی ها ارایه نکرده است. مدل اسمارت در واقع به عنوان مدل اصلی و پرچمدار شناخته خواهد شد و اوشن مستر پیشرفته ترین مدل این سری از گوشی های اچ تی سی خواهد بود. همینطور مدل نوت هم با یک صفحه نمایش بزرگ به بازار عرضه خواهد شد اگرچه تمامی مشخصات ذکر شده فعلاً در حد شایعه هستند.


با وجود اینکه اچ تی سی به شدت مشغول آماده سازی دستگاه های در راه عرضه پیکسل و پیکسل XL است که قصد دارد در تاریخ 4 اکتبر از هر دوی آنها رونمایی کند، اما با این حال فرصت کافی برای رونمایی از دو گوشی جدید از سری گوشی های دیزایر را نیز داشته است. همچنین با توجه به مشخصاتی که در مورد طرح مفهومی Ocean در فضای مجازی منتشر شده، به نظر می رسد که این ایده نیز از مرحله طراحی خارج شده و به یک محصول واقعی تبدیل شود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب