نخستین دوره مسابقات هوا فضای کشور

رییس دانشگاه پیام نور خراسان رضوی از برگزاری نخستین دوره مسابقات ملی هوا فضای دانشگاه پیام نور خراسان رضوی از 7 تا 9 مهر ماه سال جاری در مشهد خبر داد.

نخستین دوره مسابقات هوا فضای کشور

رییس دانشگاه پیام‌ نور خراسان رضوی از برگزاری نخستین دوره مسابقات ملی هوا فضای دانشگاه پیام‌ نور خراسان رضوی از 7 تا 9 مهر ماه سال جاری در مشهد خبر داد.

رییس دانشگاه پیام‌ نور خراسان رضوی از برگزاری نخستین دوره مسابقات ملی هوا فضای دانشگاه پیام‌ نور خراسان رضوی از 7 تا 9 مهر ماه سال جاری در مشهد خبر داد.

به گزارش ایسنا، داوریار  رییس دانشگاه پیام‌ نور خراسان رضوی با اعلام اینکه نخستین دوره مسابقات هوا فضا دانشگاه پیام‌ نور خراسان رضوی در دو بخش دانش‌آموزی و دانشجویی،  با حضور 71 تیم از فعالین هوا فضا از سراسر کشور برگزار خواهد شد، اظهار کرد: نخستین روز این مسابقات اختصاص به مسابقات دانشجوی، روز دوم برگزاری کارگاه و مسابقات دانش‌آموزی و روز سوم نیز اختتامیه مسابقات خواهد بود. وی افزود: در بخش دانش‌آموزی لیگ‌های گلایدر و موشک آبی و در بخش دانشجویی نیز لیگ‌های گلایدر و گلایدر رادیو کنترل برای شرکت‌کنندگان در نظر گرفته شده است همچنین در بخش ویژه مسابقات نیز به صورت آزاد لیگ طراحی پهپاد برای نخستین‌ بار در سطح کشور برگزار خواهد شد. عضو شورای دانشگاه پیام‌ نور کشور با بیان اینکه دانشگاه پیام نور خراسان رضوی پس از کسب افتخارات هوا فضایی گوناگون در مسابقات استانی و ملی اقدام به برگزاری چنین سطحی از رقابت کرده است، تصریح کرد: از جمله افتخارات استانی می‌توان به کسب مقام اول تا سوم مسابقات لذت پرواز دانشگاه فردوسی در سال 93 اشاره کرد. وی اضافه کرد: از افتخارات کشوری کمیته دانشجویی برگزاری این مسابقات نیز می‌توان به کسب مقام دوم و سوم مسابقات طراحی و ساخت ماهواره دانشجویی (کن ست)، کسب مقام اول و سوم مسابقات هوافضای دانشگاه امیرکبیر، کسب مقام سوم مسابقات دانشگاه صنعتی شریف و کسب مقام اول و دوم مسابقات هوافضای جام شیخ بهایی دانشگاه نجف آباد در شهریور ماه سال جاری اشاره کرد. رییس دانشگاه پیام‌ نور خراسان رضوی گفت: این مسابقات در بزرگترین فضای سرپوشیده مشهد برگزار خواهد شد و اسکان شرکت‌کنندگان نیز در نزدیک‌ترین فاصله به محل برگزاری مسابقات و در مسیر تشرف به حرم مطهر امام رضا (ع) قرار خواهد داشت. داوریار خاطرنشان کرد: در این مسابقات شرکت کنندگانی از 17 استان کشور از جمله استان‌های تهران، اصفهان، کرمانشاه ، کرمان ، تبریز، مرکزی، بوشهر، البرز، قم و اهواز حضور خواهند داشت همچنین از شهرستان‌های سبزوار، فریمان، قوچان و مشهد نیز دانشجویان و دانش آموزان در این مسابقات شرکت خواهند کرد.

فرناز طالبی
پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب