دانگلی پرسرعت برای کامپیوترهای دسکتاپ

یکی از نیازهای کنونی بازار شبکه‌های خانگی، دانگل‌های پرسرعتی است که بتوانند به کامپیوترهای خانگی متصل شوند. شرکت «ترندنت» نیز یک دانگل در رده AC1900 با درگاه ارتباطی USB معرفی کرد.

دانگلی پرسرعت برای کامپیوترهای دسکتاپ

TEW-809UB، کارت شبکه‌ای دوبانده و قابل حمل بوده و برای نصب روی کامپیوترهای خانگی مناسب است، اما می‌توان برای به‌روزرسانی کارت شبکه نوت‌بوک نیز از آن استفاده کرد. این دانگل چهار آنتن خارجی جداشدنی دارد که به فناوری Beamforming مجهز هستند تا بیشترین محدوده پوشش‌دهی را داشته باشند. این دانگل وای‌فای روی فرکانس ۲.۴ گیگاهرتز سرعت حداکثری و بسیار خوب ۶۰۰ مگابیتی و روی فرکانس پنج گیگاهرتز، سرعتی ۱۳۰۰ مگابیتی به نمایش می‌گذارد.

بنابراین، در مجموع سرعت انتقال اطلاعات با این دانگل ۱۹۰۰ مگابیت بر ثانیه است. این دانگل را می‌توانید روی سیستم‌عامل‌های مک و ویندوز نصب کنید. همچنین از طریق کابل به درگاه‌های USB مختلفی مانند  Micro-USB ،USB 3.0 و Type-C متصل می‌شود. قابلیت حمل آسان TEW-809UB به کاربران اجازه می‌دهد برای چندین دستگاه از آن استفاده کنند و با کلید WPS به طور امن با هر اکسس‌پوینت یا روتر بی‌سیم ارتباط داشته باشند. شرکت ترندنت این دانگل را با قیمت ۱۱۰ دلار وارد بازار کرده است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب